Нагородження учасників конкурсу «Знайди себе у маркетингу»

   18 грудня 2013 року в Сумському державному університеті відбулося привітання та нагородження учасників та переможців конкурсу «Знайди себе у маркетингу», який організувала кафедра маркетингу та УІД за підтримки Управління освіти та науки Сумської міської ради та Управління освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і студентів закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Суми та Сумської області.

 Святкова програма розпочалася з інтерактивного тренінгу для учасників конкурсу від маркетолога Інтернет-магазину «СompServiсe» Хижняк Марини та аспірантки кафедри маркетингу Дериколенко Анни. Тематика тренінгу полягала у розкритті секретів успішної презентації та особливостей ораторського мистецтва. Після цього розпочалася церемонія нагородження учасників, на яку були запрошені представники спонсорів конкурсу та адміністрація СумДУ.

   На конкурс було подано 89 робіт від 108 учасників у супроводі 33 керівників зі шкіл та закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Суми та Сумської області. Від нашого міста свої роботи надіслали Бундюк Тетяна (ЗОШ №1, керівник Хижняк Т.В.), Парфило Вікторія (керівник Ткаченко Р.В.), Рибалко Аліна та Іващенко Анжеліка (ЗОШ №7, керівник Діденко Л.О.) Усі роботи відзначалися високим рівнем підготовки та технічної реалізації.

   Конкурс проводився в п’ятьох номінаціях: відеоролик на соціальну тематику, творча робота, реклама товару (послуги), комерційний рекламний плакат та соціальна інтернет-акція. Дівчата учасниці подавали свої роботи в різні номінації, зокрема Бундюк Тетяна написала та представила журі вірш «Маркетинг навколо мене», Іващенко Анжеліка та Рибалко Аліна надіслали власноруч зняте відео, а Парфило Вікторія підготувала рекламу в формі мультимедійної презентації.

 У кожній конкурсній номінації журі визначило переможців. А також було виділено 25 окремих спеціальних нагород учасникам, роботи яких відрізнялися специфікою подання матеріалу та особливістю розкриття теми.

 Так, «За індивідуальність у розумінні маркетингу» нагороджена Бундюк Тетяна (ЗОШ № 1); «За пропаганду здорового способу життя» – учні ЗОШ №7 Іващенко Анжеліка та Рибалко Аліна; «За конструктивність у представленні матеріалу» – Парфило Вікторія (ЗОШ №5). Вони були нагороджені сертифікатами та цінними подарунками.

  Організатори конкурсу не обділили увагою і керівників. Кожен із них був нагороджений сертифікатом учасника конкурсу та чудовою, пізнавальною книгою.

  Подарунки учасникам та переможцям вручали завідувач кафедри маркетингу та УІД, д.е.н., проф., голова журі конкурсу Сергій Миколайович Ілляшенко; депутат обласної ради, д.е.н., професор, професор кафедри маркетингу та УІД Олександр Сергійович Тєлєтов; заступник завідувача кафедри маркетингу та УІД, к.е.н., доц. кафедри МУІД Олена Анатоліївна Біловодська; декан факультету підвищення кваліфікації та післядипломної освіти, д.е.н., доцент, професор кафедри МУІД Вікторія Вікторівна Божкова; заступник декана факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент Олексій Валентинович Люльов; секретар вченої ради із захисту кандидатських та докторських дисертацій, к.е.н., ст. викладач кафедри маркетингу та УІД Євгеній Ігорович Нагорний; директор ТОВ «Друкарський дім «Папірус» Юрій Миколайович Гладенко.

  Голова журі конкурсу доктор економічних наук, професор, зав.кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Ілляшенко Сергій Миколайович зазначив, що всі роботи учасників наповнені креативністю, ґрунтовністю та різнобарв’ям поглядів, високим рівнем та якістю подання матеріалів.

  Слід зазначити, що участь в цьому конкурсі учні наших навчальних закладів беруть вже не перший рік, в минулому році учениця Лебединської загальноосвітньої школи №1 Бундюк Тетяна отримала диплом ІІІ ступеня в номінації » Кращий логотип та слоган школи (класу) з поясненням», а «За любов до рідного краю» був нагороджений Удовиченко Станіслав (Лебединське медичне училище ім. проф. М.І. Сітенка).

Фото0112

Фото0111

За матеріалами сайту

http://fem.sumdu.edu.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов