Колегія відділу освіти, нарада керівників

26 березня 2014 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 відбулися планові засідання колегії відділу освіти та нарада керівників навчальних закладів. У роботі взяли участь працівники відділу освіти, керівники загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. У ході роботи колегії відділу освіти міста обговорені питання:

1 Про хід виконання протокольного рішення колегії відділу освіти від 28.03.2013 року «Про організацію роботи з дітьми та учнями, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку»  у частині організації роботи міського ПМПК (доповідала спеціаліст відділу освіти Влезько Л.М.)

2. Про роботу загальноосвітніх навчальних закладів міста, Лебединської спортивної школи по виконанню Програми розвитку дитячо-юнацького футболу (доповідав методист міського методичного кабінету Римар М.Г.)

За результатами обговорення по першому питанню ухвалено:

1.     Інформацію спеціаліста Влезько Л.М. «Про хід виконання рішення Колегії відділу освіти від  28.03.2013 року «Про роботу з дітьми та учнівською молоддю, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку» взяти до відома.

2.     Відділу  освіти міськвиконкому Лебединської міської ради:

2.1.    Забезпечити організаційно-методичну підтримку закладів освіти з питань соціального захисту дітей пільгових категорій.

Постійно

2.2.    Організувати роботу телефонів довіри, консультаційних пунктів з питань захисту прав дитини.

 До  05.11.2014р.

3.     Керівникам навчальних закладів міста:

3.1.    Проводити соціально-психологічні дослідження серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з метою вивчення проблеми підліткового насильства та розробити рекомендації для попередження фактів психологічного розладу, агресивності і жорстокості серед неповнолітніх.

Щорічно

3.2.    Своєчасно оновлювати банки даних учнів пільгових категорій.

Постійно

3.3.    Забезпечити системний психолого-педагогічний супровід учнів, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку і навчаються у загальноосвітніх школах. Створити належні умови для інтегрованого навчання дітей з інвалідністю

Постійно

4.Контроль за виконаннямрішенняпокласти на спеціалістів відділу освіти Гримайло Т.О. та  Влезько Л.М.

По другому питанню вирішено:

1.Діяльність  загальноосвітніх шкіл міста по виконанню Програми розвитку дитячо-юнацького футболу в місті вважати задовільною.

1.                Продовжити роботу по забезпеченню дієвого контролю за ходом виконання  Програмирозвитку дитячо-юнацького футболу в містіта розгляд даних питань на засіданнях педагогічних рад, нарадах при директору та засіданнях шкільних методичних об’єднань.

                      Постійно, 1 раз на семестр, адміністрації шкіл.

2.                Продовжити роботу щодо ремонту, оновлення та поповнення навчально-матеріальної бази ЗНЗ міста з футболу в т.ч. з залученням спонсорських коштів

                      Постійно, адміністрації шкіл.           

4.   Підвищити рівень результативності виступів шкільних спортивних команд, збірних команд шкіл міста та ДЮСШ на міському та обласному рівнях

                     Протягом року, 

                    адміністрації шкіл, міський методичний кабінет

 5. Міському методичному кабінету:

5.1. Результати перевірки обговорити на засіданні міського методичного  

        об’єднання вчителів фізичної культури

                         Березень 2012 р.,методист Римар М.Г., голова м/о

 5.2. Здійснювати постійний контроль за виконанням даного рішення

                           Протягом навчального року, методист Римар М.Г.

         На  нараді керівників закладів освіти міста розглянуто питання про підсумки участі учнів загальноосвітніх шкіл міста у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін. (доповідала методист ММК Капуста Л.В.). Нарада керівників ухвалила: 

1.     Проаналізувати результативність участі учнів загальноосвітніх шкіл міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад на методичних об’єднаннях  та виявити причини недостатніх знань учнів з предметів.

                                     Методисти ММК,

                                     квітень 2014 року

2.     Виробити план дій щодо покращення роботи з обдарованими та здібними учнями у підготовці їх до предметних олімпіад, конкурсів, участі в МАН.

                                       Методисти ММК,

                                       квітень 2014 року

3.     Надавати методичну допомогу вчителям у підборі додаткової літератури, олімпіад них завдань різного рівня з метою підвищення рівня підготовки учнів з предметів.

                                       Методисти ММК,

                                      постійно

4.     Проаналізувати результативність участі учнів у ІІІ етапі олімпіад, відповідність результатів олімпіад обраному профілю на педагогічній раді, шкільних методичних об’єднаннях, виявити недоліки у роботі з обдарованими та здібними учнями, виробити план дій щодо їх усунення,

                                       Директори шкіл міста,

                                       квітень 2014 року

5.     Продовжити роботу з обдарованими та здібними учнями щодо підготовки їх до участі у предметних олімпіадах, конкурсах, участі в МАН.

                                       Директори шкіл міста,

                                       постійно

6.     Посилити роботу вчителів-предметників щодо підготовки учнів випускних класів до участі у ДПА та ЗНО.

                                        Директори шкіл,

                                        квітень-травень 2014 року

7.     Враховувати результативність участі учнів у ІІ-ІІІ етапах  олімпіад під час атестації педагогічних працівників.

                                        Директори шкіл,

                                        постійно

 DSCN0144

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов