Олімпійське лелеченя

Нещодавно в м.Сочі (Росія) завершилися зимові Олімпійські ігри, в яких брала участь і збірна команда України. Чимало серед переможців і призерів  і українських спортсменів, є і наші земляки, зокрема, олімпійські чемпіонки з біатлону в естафетних гонках сестри Семеренко. Спортивні досягнення українських атлетів-олімпійців різних років  є для підростаючого покоління зразком для наслідування.

Ось тому же третій рік поспіль за ініціативою Національного олімпійського комітету України у загальноосвітніх навчальних закладах України проводяться змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», учасниками якого є учні 5-6 класів. Захід спрямований на реалізацію важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету, Національного олімпійського комітету України. Мета його — надихнути молодих людей, підростаюче покоління нашої держави долучитись до спорту, здорового способу життя, сприйняти його філософії та жити за олімпійськими цінностями.

13 березня 2014 р. на базі СШ І-ІІІ ст. № 7 відбулися змагання ІІ  етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» . Актова зала СШ №7 рясніла олімпійською символікою, олімпійськими гаслами та схвильованими і радісними дитячими обличчями. У цей день на базі школи проводились змагання міського етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». У змаганнях взяли участь команди учнів 5-6 класів — переможці шкільного етапу змагань ЗОШ І-ІІ ст. № 4, ЗОШ І-ІІІ ступенів №№ 3, 5, 6 і СШ №7. Програмою заходу передбачені: презентація команди, конкурс знавців олімпійського спорту, а також спортивні змагання: естафети і рухлива гра «артбол». Дуже цікавим і видовищним був конкурс «Презентація команди», переможцем в якому стала команда «Юні олімпійці» ЗОШ №6. Цікаві мультимедійні презентації до цього конкурсу представили команд всіх шкіл-учасниць. Серед знавців олімпійського спорту 1 місце у команди «Веселчата» (ЗОШ №4). У спортивних естафетах кращими були спортсмени СШ №7 та ЗОШ №4. Надзвичайно напруженими виявились змагання з артболу. У фінальній грі зустрілись команди СШ №7 «Чемпіони» та ЗОШ №5 «Олімпійці». Переможцем гри на останніх хвилинах стала команда СШ №7. Журі були підведені підсумки змагань. Переможцем міського етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» стала команда «Чемпіони» спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №7. Друге місце у команди «Олімпійці» ЗОШ І-ІІІ ст. №5, а третє – у команди «Веселчата» ЗОШ І-ІІ ст. №4. Переможці заходу нагороджені дипломами відділу освіти та міського відділення НОК України.

Підсумкова таблиця

результатів міського спортивно-масового заходу

«Олімпійське лелеченя» у 2014 році

                  Дата —  13.03                                                                                                                    Місце проведення ЛСШ №7

 

№ з/п Команда ПрезентаціяКоманди

Час – 3 хв.

 

Вікторина«Знавець

Олімпійського спорту»

Час – 10 хв.

(20 б.)

Веселі естафети Рухлива гра (артбол) (10хв.) Всього сумамісць Місце

бал

місце

бал

місце місце місце
1. ЗОШ №3 «Фортуна»

24,5

4

12

4

4

4

16

5

2. ЗОШ №4 «Веселчата»

27

ІІІ

19

І

ІІІ

ІІІ

10

ІІІ

3. ЗОШ №5 «Олімпійці»

24,5

4

13

ІІІ

ІІ

І

10

ІІ

4. ЗОШ №6 «Юні олімпійці»

30

І

11

5

5

5

16

4

5. СШ №7 «Чемпіони»

27,5

ІІ

18

ІІ

І

ІІ

7

І

фото СШ 7

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов