Якщо лісу не допомагати, він буде силу і красу втрачати

  29 березня в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбулося нагородження школярів – переможців і лауреатів обласного конкурсу «Людина та ліс», який організовано обласним управлінням лісового господарства спільно з управлінням освіти і науки сумської ОДА з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, формування екологічної свідомості, розширення та поглиблення знань із основ лісництва, ознайомлення та безпосередньої участі учнівської молоді у створенні лісових, паркових насаджень.

  Урочисте дійство, на якому були присутні учні шкіл Лебединського району та міста Лебедин (в тому числі учні та вчителі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3), а також почесні гості – міський голова А.Г. Троян, голова Лебединської районної ради В.Г. Калита та директор Лебединського лісгоспу І.М. Гурін, проходило у ДП «Лебединське лісове господарство».

  Організатори конкурсу відзначили високий рівень виконання творчих робіт та художню майстерність малюнків, представлених учнями міської ЗОШ №3. Переможцями міського етапу конкурсу визнано п’ять учнів вищезазначеної школи. У конкурсі дитячого малюнку ними стали: Чурбаков Дмитро (3 клас), Кушнірчук Марина (4 клас), Парфило Богдан (5 клас), у конкурсі на кращий твір – Гримайло Тетяна (9 клас), Снагощенко Ольга (9 клас). А учениця 9 класу цієї ж школи Гримайло Тетяна посіла ІІІ місце в обласному етапі конкурсу на найкращий твір з теми «Людина та ліс» в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». За активну участь в озелененні міста Лебедина та підтримання належного стану довкілля грамотою міського голови нагороджено ЗОШ №3.

  Продовженням свята стала акція по озелененню рідного краю.

IMG_5480

Таня Гримайло

Тетяна Гримайло, учениця ЗОШ № 3

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов