Відкрито пам’ятні дошки

Війна в Афганістані…Це трагічна сторінка нашого минулого. Тисячі молодих людей: солдатів і офіцерів, уродженців України виконували свій інтернаціональний обов’язок у цій азіатській державі. Скільки сліз і горя принесла ця «незнаменита» війна в українські сім’ї, скільки забрала молодих життів, перекреслила життєвих планів, зруйнувала мрій. 25 років минуло з часу виведення радянських військ з цієї країни. Та залишаються у нашій пам’яті імена тих, хто повернувся додому з Афганістану у «чорному тюльпані». Серед загиблих у Афганістані є і випускники загальноосвітніх шкіл міста.  У четвер, 10 квітня, у школах міста за ініціативи воїнів-інтернаціоналістів та за підтримки міського голови А.Г.Трояна були  відкриті пам’ятні дошки випускникам шкіл, які загинули в Афганістані: Леоніду Батютенку та Анатолію Панченку (ЗОШ №1), Володимиру Трофименку (ЗОШ №3) та Тетяні Комісаровій (ЗОШ №4). В урочистій церемонії взяли участь представники міської влади та воїни-афганці.  У школі №1 на відкритті пам’ятної дошки виступили заступник міського голови В.І,Каща та воїни-інтернаціоналісти А.Ф.Колісник,Чередніченко А.О. та О.М.Білокобильський.

До учасників мітингу у ЗОШ №3 звернулися секретар Лебединської міської ради  Химич Л.О., директор ЗОШ №3 Фролова Т.І., брат загиблого Трофименко М.О. Із трепетом вслухалися присутні у слова воїнів-афганців Гриценка Г.М., Величка Ю.В. про ті буремні події, які принесли стільки горя та страждань людям.

У ЗОШ №4 перед  присутніми виступили перший заступник міського голови С.М.Хобот та директор школи О.С. Дубовик. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

2859 2863 1397382913_3

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов