Дошкілля радо зустрічає малят

  Розпочався новий навчальний рік і дошкільні навчальні заклади міста радо відкривають двері маленьким вихованцям. Всі дошкільні установи ретельно готувалися до початку нового навчального року.

  Якісна дошкільна освіта – первинна ланка єдиної системи виховання і навчання. Кожна дитина має всі можливості для отримання повноцінної дошкільної освіти, так як спільними зусиллями міської ради, відділу освіти, педагогічного колективу, батьків створені всі необхідні умови для навчання, виховання та розвитку дошкільнят.

  Сьогодні в місті налічується 5 дошкільних навчальних закладів, в яких у 2014-2015 навчальному році виховується 1030 дошкільники, що на 24 дитини більше у порівнянні з минулим навчальним роком. Послуги дошкільної освіти надаватимуть у 40 групах: 9 для дітей віком до 3-х років, 31 для дітей віком від 3 до 6 років. В 3 дошкільних навчальних закладах «Калинка», «Ромашка», «Чайка» працюють 3 групи компенсую чого типу – логопедичні. Дошкільною освітою в різних її формах охоплено 81 % дошкільників. Діти п’ятирічного віку охоплені стовідсотково різними формами здобуття дошкільної освіти.

  Один з основних напрямків державної освітянської політики – модернізація системи дошкільної освіти. У місті до нового навчального року зміцнилася матеріально-технічна база дошкільних закладів: придбано меблі, м’який інвентар, фізкультурне та технологічне обладнання, іграшки. У рамках обласної програми «Дитячі меблі Сумщини», за кошти обласного бюджету придбано ліжка та столи на суму 15 тис. грн. в ТОВ «Шосткаагроліс». У дошкільних навчальних закладах «Чайка», «Ромашка», «Калинка» за спонсорські та благодійні батьківські кошти придбано мультимедійні проектори. З 02.06.2014 року розпочато роботи по ремонту та фарбуванню ігрового обладнання на ділянках та спортивних майданчиках, проводиться робота по облаштуванню ігрових, спальних та роздягальних кімнат на загальну суму 22,3 тис. грн.

  В усіх дошкільних навчальних закладах проведені ремонтні роботи на харчоблоках – побілка стін та стелі, фарбування стін, підлоги та обладнання.

  В ДНЗ «Чайка» проведено ремонт спортивної зали: підвісна селя, пофарбовано спортивне обладнання. Окрім того придбано дитячі меблі (стінки) у 3 групові кімнати, замінено 3 вікон та 1 двері, переклеяні шпалери у 3 групових ігрових кімнатах.

   ДНЗ «Калинка» — 1 група замінено лінолеум, 1 група — переклеяні шпалери, замінено меблі у 2 групових кімнатах для діей молодшого дошкільного віку, придбано за рахунок батьківських коштів 15 ліжок, 2 пральні машини-автомат 1 напівавтомат.

  ДНЗ «Ромашка» — переклеяні шпалери у 3 групових кімнатаз, у 2 спальних кімнатах додано секції до системи опалення. Завдяки зусиллям батьків зроблено спортивний комплекс на ігровому майданчику 1 групи та 3 альтанки.

  ДНЗ «Казка» — переклеяні шпалери в 1 груповій кімнаті, на ігрові майданчики зусиллями батьків виготовлено 2 машини та зроблено криті пісочниці на 2 групи.

  ДНЗ «Сосонка» — облаштовано методичний кабінет (поклеяно шпалери, придбано нові карнизи), заготовлено матеріал для виготовлення ігрового обладнання на ігрові майданчики.

 Усі дошкільні навчальні заклади міста підключені до мережі Інтернет. В кожному закладі створено власний веб-сайт. Всі дошкільні навчальні заклади занесені до Єдиної державної бази електронного запису дітей.

Лебедин ДНЗ Сосонка

___________ 017 DSCN0827 DSCN5825

 

 


 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов