Залучення дитячих громадських об`єднань до роботи щодо формування ціннісного ставлення до сім`ї, родини, людей…

   Сучасний зміст виховання в Україні – це науково обґрунтована система загальнокультурних і національних цінностей та відповідна сукупність соціально значущих якостей особистості, що характеризує її ставлення до суспільства і держави, інших людей, природи, мистецтва, самої себе.

   Досвідом роботи  виховання учнів, з метою ідентифікації вихованця із загальновизначеними цінностями і якостями, де головною тенденцією виховання стає формування системи ціннісного ставлення особистості до соціального і природного довкілля, сім`ї, родини  ділилися педагоги Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 на міському методичному об`єднанні заступників директорів з виховної роботи, головами методичних об`єднань класних керівників з теми: «Залучення дитячих громадських об`єднань  до роботи щодо формування ціннісного ставлення до сім`ї, родини, людей», який представила учасникам семінару заступник директора з виховної роботи Судніцина Л.М.

         Виховання, як складова освіти, постійно вимагає змін та методів, крім того успіх виховного процесу залежить від відносин між учителем та учнем. Ці відносини в Лебединській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 7 розвиваються на основі співробітництва і ділового партнерства. І учитель, і учень є рівноправними суб`єктами навчально-виховного процесу. Виходячи з основних завдань виховної роботи, педагогічний колектив створив свою виховну програму. Для цього було розроблено план-проект виховної діяльності, який визначив мету школи – формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті.

         Про учнівське самоврядування, як універсальну форму активності учнів, яку можна з однаковим успіхом вважати як засобом учнівського колективу, так і прикладом творчої самореалізації особистості, роботу громадських об`єднань у школі повідомила присутніх педагог-організатор школи Бігун С.К.

      Учасники семінару мали можливість побачити роботу лідерів самоврядування, які продемонстрували вправу «Коло цінностей». Учні – лідери, за допомогою «братини», яку передавали по символічному колу, скріпленому руками в один ланцюг, повідомляли про свої життєві цінності та орієнтири життя.

         Одним з  дитячих громадських об’єднань, яке функціонує у СШ № являється євроклуб «Сузір`я Дружби», який саме в цей день святкував свій перший ювілейний День народження. На гостину до себе члени євроклубу запросили учасників семінару та однодумців – членів євроклубів міста: «Дружба» (ЗОШ № 5) та «Єврошанс» (ЗОШ № 6). Присутні мали можливість подорожувати країнами Євросоюзу, познайомитися з їх культурою та традиціями, перевірити свої знання у вікторині, отримавши за правильну відповідь сувенір у вигляді прапорця країни, і, навіть, посмакувати традиційними Різдвяними стравами  країн Європи.

         На адресу євроклубу «Сузір`я Дружби» лунали вітання, найкращі побажання і звичайно ж святковий салют. А на закінчення свята  всі присутні на згадку отримали символічних голубів миру, які щодня нагадуватимуть про дружбу, добро і взаєморозуміння між членами євроклубів навчальних закладів, однодумців і пересічних громадян.

DSCN1452

DSCN1474

IMG_5055

 

IMG_5072

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов