«Кенгуру» скликає друзів

19 березня 2015 року в Україні проходив Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2015». Конкурс проводиться спільно з Міжнародною асоціацією «Кенгуру без кордонів» та під егідою ЮНЕСКО. Базовим закладом є Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка.
За характером завдань конкурс «Кенгуру» дуже близький до завдань міжнародних моніторингових досліджень (ТІМSS,РІSА) математичної грамотності і рівнів її компетенції. І саме тому конкурс «Кенгуру» сприяє впровадженню у вітчизняну школу компетентнісного підходу у навчанні.
У 2015 році в конкурсі «Кенгуру» взяло участь 347 учнів міста Лебедина. Заявки про участь у конкурсі надійшли від усіх навчальних закладів міста: ЗОШ № 1 — 95, ЗОШ № 3- 25, ЗОШ № 4 -21, ЗОШ № 5 – 70, ЗОШ № 6 – 43, СШ № 7 – 74, ВПУ- 19.
Розв’язання завдань конкурсу сприяло підготовці учнів до особливої форми контролю навчальних досягнень — тестування, що активно впроваджується у навчальний процес. З метою створення умов для розвитку розумових здібностей учнів, різних видів мислення (образного, логічного, комбінаторного тощо), формування уміння читати та обробляти інформацію у графіках, таблицях, діаграмах, рисунках, навичок самостійної роботи запропоновано задачі різного ступеня складності.
Конкурс «Кенгуру» — це свято кмітливості, натхнення, зацікавленості.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов