Особливості адаптації першокласників до процесу навчання

Успішна адаптація – з радістю до школи. Під таким девізом відбулося засідання  постійно діючого семінару з проблеми «Наступність, перспективність у системі безперервної освіти як умова забезпечення цілісності процесу розвитку, навчання і виховання дитини», яке було проведено 23 жовтня на базі ЗОШ № 1.

  До засідання круглого столу було залучено представників навчальних закладів з числа учителів 1 -х   класів, вихователів ГПД, практичних психологів, вихователів ДНЗ.

  Учасники обговорили ряд важливих питань, зупинившись детально на особливостях сьогоднішніх першокласників, проблемах адаптації  учнів до навчання, обговорили питання взаємодії педагогічних колективів ДНЗ та ЗОШ. Було наголошено на важливості взаємодії між усіма учасниками навчально-виховного процесу, зокрема школа-родина, вихователь-учитель. 

   Наприкінці засідання учасники висловили надію, що високий професіоналізм педагогів обох ланок освіти та турбота батьків забезпечать плавний перехід від дошкільного дитинства до систематичного навчання в школі, створять необхідні умови для формування у дітей стійких інтересів і бажання вчитися.

фото0291

фото0292

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов