Магія танцю

  14 листопада 2015 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Хореографічне мистецтво» – «Магія танцю». Одночасно це перший етап грандіозного танцювального проекту «Dance-fest» за звання найтанцювальнішого міста Сумщини.
У конкурсній програмі обласного етапу взяли участь 46 хореографічних колективів, це понад 900 юних танцюристів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області, які є переможцями міських, районних етапів фестивалю. Лебединський центр позашкільної освіти представляв танцювальний колектив «Веселка» (керівник Литовченко Т.П.)
Колективи презентували свою майстерність за трьома віковими групами:
молодша – діти від 7 до 10 років, середня – діти від 10 до 14 років, старша – учнівська молодь від 14 до 18 років за 2-ма рівнями виконавської майстерності: вищим та основним у таких номінаціях: класичний танець, сучасний танець, естрадний танець.
Учасники обласного етапу представили сюжетні постановки, хореографічні композиції у різних стилях: сучасний танець, класичний танець, балет, джаз-танець, модерн-танець, contemporary, бродвейський джаз танець, джаз-модерн танець, рок-н-ролл, кантрі, belly dance, чарльстон тощо.
За підсумками обласного етапу старша вікова група вищого рівня нагороджена у номінації «Естрадний танець» дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
Вітаємо вихованців та керівника хореографічного колективу «Веселка» з черговою перемогою і бажаємо їм подальших творчих досягнень!

1 2

3

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов