Засідання круглого столу учителів предметів художньо-естетичного циклу

   Відповідно до плану роботи методичного об’єднання художньо – естетичного циклу 19 листопада 2015 року на базі Лебединської ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 пройшов семінар у формі «круглого столу» на тему «Сучасні проблеми проектної технології на уроках музичного та образотворчого мистецтва, художньої культури».
Вчитель художньої культури Стрельник С.М., вчитель музики Шелепова Л.П., вчитель образотворчого мистецтва Гурська О.М. познайомили присутніх з проектним навчанням та використанням методу проектів на уроках музики, художньої культури та образотворчого мистецтва. Вони навели приклади своїх уроків, де застосовують дані технології.
Під час практичної частини вчителями були проведені майстер класи.
Івахнова О.М., вчитель образотворчого мистецтва СШ І-ІІІ ст. № 7, познайомила присутніх з нетрадиційними техніками малювання як засобом розвитку образотворчої діяльності. Вчителі спробували самостійно застосувати нетрадиційну техніку малювання на гіпсових заготовках та отримали задоволення від виконаного.
Під час майстер – класу з художньої культури, вчитель ЗОШ І-ІІ ст. № 4 Вишнякова С.С., познайомила присутніх з новітньою технологією у створенні презентацій – скрайбінг. Розповіла, що це за технологія, показала, де ми можемо її застосувати. Учасники семінару спробували себе у ролі скрай берів – фасилітаторів, створили свої власні скрайб – презентації з теми «Архітектура».
Вернидуб Н.В. зауважила, що застосування сучасних інноваційних технологій у навчанні – одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. Їх використання є необхідним інструментом для сучасного уроку художньо – естетичного циклу, а також важливим кроком до виховання гармонійної особистості XXI століття.

IMG_6396_-_копия IMG_6405 IMG_6438 IMG_6444

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов