Змагалися юні інтелектуали

 Не секрет, що у наш стрімкий і переповнений подіями час потрібно мати гострий розум та інтуїцію, вміти швидко реагувати, приймати виважені рішення, відрізнятися логічним мисленням та швидкістю реакції. Саме такі якості допомагають людині стати успішною, конкурентоспроможною, здатною досягати поставленої мети. І саме такі якості і вміння розвиває інтелектуальна гра «Брейн-ринг».

  Перший відбірковий тур цієї гри відбувся у період осінніх канікул для старшокласників шкіл міста. Шість команд із загальноосвітніх навчальних закладів зібралися у центрі позашкільної освіти, щоб спробувати себе в якості інтелектуалів-ерудитів. У напруженій чесній боротьбі у фінал вийшла команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (капітан команди Голуб Людмила, учениця 11 класу). Усі інші команди зустрінуться у другому відбірковому турі у січні 2016 року, де визначиться другий фіналіст.

  То ж, бажаємо командам юних інтелектуалів впевненості, рішучості та наполегливості на шляху до звання переможця гри «Брейн-ринг» серед старшокласників шкіл міста.

1

2

3 4

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов