Ділова гра

 Атестаційний період – надзвичайно важливий етап діяльності школи. Атестація відіграє важливу роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійність вчителя, сильні та слабкі сторони його роботи, рівень культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження перспективного педагогічного досвіду кращих учителів школи.

  Гармонійне поєднання роботи методичної та психологічної служб у період підготовки та проходження атестації допомагає педагогові психологічно налаштуватися та гідно пройти атестацію.

  В атестаційний період учитель постійно відчуває напруження, стурбованість і стрес, що усклад­нює взаємодію з ним, саме практичний психолог школи може допомогти педагогу запобігти професійного вигорання та знайти внутрішні резерви для творчої діяльності у перспективі.

  Відпрацювати навички практичних психологів з психологічного супроводу атестації педагогів; підвищити рівень професійної компетентості учасників заходу щодо участі в атестації педагогічних кадрів, створити умови для обміну досвідом у ході роботи – таку мету мала ділова гра для практичних психологів, яка відбулась на базі спеціалізованої школи №7 наприкінці березня 2016 року.

  Психологи переглянули два відеофільма: урок та заняття з дітьми, потім шляхом роботи у малих групах попрацювали членами атестаційної комісії і дали  психологічний аналіз заходів.

  У підсумку учасники обмінялися  досвідом з проблеми та ухвалили рекомендації (додаються).

20160310_103225_-_Копiя

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов