Методичний тиждень в ДНЗ «Ромашка»

 Відповідно до плану роботи міського відділу освіти та річного плану ДНЗ «Ромашка»  з 21.03.2016  по 25.03.2016  на базі  закладу пройшов методичний тиждень, пріоритетним напрямом якого стало питання громадянського виховання дошкільників.

  З метою залучення дітей до збереження і примноження культурно-історичної спадщини України, пробудження поваги до національної культури, популяризації духовних, моральних надбань українського народу було проведено ряд заходів: «Лялька – мотанка ниточкою змотана» (Лісна Л.І.), «Я живу в родині і в мене найкраще ім’я» (Бойко Н.М.), «Україна – рідний дім» (Колєснікова Л.П.), «Тільки одна на землі Україна, а ми її доньки й сини» (Тарасенко А.О., Калюжна Т.О.), «Ми роду козацького діти, землі української цвіт» (Безугла Л.В.)

  Привертаючи увагу дошкільників до життя наших предків, вихователь Лісна Людмила Іванівна постійно знайомить своїх вихованців з характерними ознаками життя та побуту українців. Виготовлені разом з малятами народні іграшки ляльки-мотанки стали родинними оберегами, джерелом позитивної енергії,  скарбницею народної мудрості в сім’ях її вихованців.

  Важливим аспектом громадянського виховання є ознайомлення з правами людини і дитини, їхніми обов’язками та найголовнішим правом, яке визначає місце людини в державі,  — правом на громадянство. Активну участь у проекті «Знай свої права, дитино» проявила Бойко Н.М., яка велику увагу приділяє  вмінню застосовувати здобуті знання в різноманітних життєвих ситуаціях.

  В ДНЗ склались свої традиції святкування народних свят та обрядів, в процесі яких досвід дітей збагачуємо новими враженнями, розширюємо коло їхніх знань про довкілля, зокрема про близьких людей та свою малу Батьківщину, пробуджуємо любов до рідної землі.  Незмінними організаторами та сценаристами даних заходів є музичні керівники Бойко І.І. та Тарасенко А.О.

  Безперечно, комплексний підхід до національно — патріотичного виховання дошкільнят дає позитивні результати – діти виявляють любов та повагу до родини, вчаться поводитися з людьми відповідно до їхнього віку, знайомляться з особливостями української культури, отримують початкове уявлення про свої права і обов’язки.

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов