Перемога учениці на Всеукраїнському рівні

   2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Дане рішення ухвалене з метою  розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку. Учні міста залучені до участі в олімпіадах та інших змаганнях з англійської мови.

  Не став винятком  і всеукраїнський конкурс для учнів «Моя Батьківщина: місце, де я живу/ місце, яке я люблю» (My motherland: the place where I live / the place I love the most) видавництва «MM Publications»,  яке підтримало ініціативу Міністерства освіти і науки України про оголошення 2016 року — роком англійської мови.

  Конкурс передбачав написання творчої роботи за темою, а  учасники були  розділені та оцінені за трьома віковими категоріями: молодша категорія (1-ий – 4-ий клас); середня категорія  (5-ий – 8-ий клас); старша вікова  категорія.

   Учні  мали змогу надсилати  свої роботи з  1- ого жовтня 2015- ого року до 1-ого лютого 2016-ого року,  а 1 березня   журі підбило підсумки  і   зробити це було зовсім нелегко, адже на конкурс було надіслано більше 5 000 робіт!

 Переможці у кожній віковій категорії отримали в подарунок: I місце –  екшн-камери, II місце –  брендовані шкільні рюкзаки, III місце –книги для читання від видавництва MMPublications.

 Особливо приємною звісткою для Сумської області, для  нашого містечка стало  те, що переможцем у старшій віковій категорії серед такої потужної кількості учасників стала переможець  численних конкурсів,  олімпіад, турнірів, обдарована, талановита, здібна учениця 9 — А класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Дарина Удовиченко (вчитель Н.М. Логвиненко). Школярка представила творчий доробок у віршованій формі англійською мовою та відповідно   оформила його, що  підкорило професійне журі.

 Дарина  прославила рідне місто на всю Україну і   довела, що  наш край багатий на талановиту та розумну молодь!

13041613.04.16

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов