Засідання атестаційної комісії II рівня

  05 квітня 2016 року у відділу освіти відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня. На підставі рішення атестаційної комісії було присвоєно 4 педагогам шкіл кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічні звання «старший учитель» – 6 педагогам, продовжено на п’ять років строк дії кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» – 17 учителям та 1 вихователю, педагогічне звання «старший учитель» – 6, «учитель-методист» – 2. Цього року відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників було проатестовано на відповідність займаній посаді 5 керівників: 2 директора та 3 заступника директора.

   За підсумками атестації у 2015/2016 навчального року будуть нагороджені:Подякою міністерства освіти і науки України один педагог, грамотами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації – 3 педагога, грамотами відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради – два.

    Кожен педагог, який атестувався комісією ІІ рівня, плідно попрацював протягом атестаційного періоду: був переможцем обласних та міських етапів фахових конкурсів, підготував переможців обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, брав участь у роботі обласних творчих груп.

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов