Засідання ШППД учителів математики

  Щорічно учні приймають участь у    математичних конкурсах  та олімпіадах. Постає питання: як підготувати учня до участі у олімпіаді з математики? Вчитель починає  з учнем розв’язувати задачі останніх олімпіад, читати наукову літературу, але ці заходи не є  досить ефективними.   Основу математичної освіти сильного учня повинно складати розв’язання та обговорення мотивованих для учня задач, на яких він знайомиться з важливими математичними ідеями та теоріями.  Серед олімпіадних задач є такі, для розв’язання яких потрібні незвичні ідеї, спеціальні методи, так і задачі більш стандартні, але деякі із них можна розв’язати цікавими способами.  Саме  вирішенням цих питань  займаються слухачі ШППД вчителів математики міста, роботою якої керує вчитель-методист ЗОШ№6 Кудлай Антоніна Борисівна.

  6 квітня 2016 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 пройшло чергове засідання ШППД, де присутні вчителі ознайомились із методами розв’язання задач підвищеної складності.

  Цікаво та змістовно пройшов майстер-клас «Застосування квадратного тричлена під час розв’язування задач підвищеної складності», що  провела  вчитель -методист ЗОШ№5  Каща Алла Іванівна, яка постійно ділиться досвідом своєї роботи серед учителів математики міста. Апробувати окремі методи     розв’язання  задач присутні змогли під час  виконання практичних вправ.

таня_686 таня_691

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов