Молоде покоління не полишає технічної справи

СумДУ  активно працює над вдосконаленням профорієнтаційних заходів, орієнтованих на випускників шкіл, технікумів, ПТЗ та інших  установ. Поряд з проведенням «базових заходів»,  як  «Дні відкритих дверей», розповсюдження рекламної продукції, СумДУ  запроваджує інноваційні методи профорієнтаційної  роботи – це проведення науково-практичних конференцій на базі наукових лабораторій.

  22 квітня вихованці гуртка науково-дослідницького напрямку центру позашкільної освіти міста Лебедина під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи  ЦПО Мартишко Л.М. та вчителя фізики ЗОШ№5 Колесніченко О.В.  взяли участь у конференції Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Департаменту до університетської освіти СумДУ  «Сучасні технології у промисловому виробництві», присвяченій Дню науки в Україні. На базі лабораторії опору матеріалів і машинознавства професорсько-викладацький склад університету, викладачі Центру, представники позашкілля міст Сум та Білопілля, батьки та учні прослухали захист наукових  робіт учнів нашого  міста: Тарасенко Д., Пінчук С., Безкровної А., Іземенко В. (ЗОШ№5), Щербини В., Петренко І.(СШ№7).       Науковий супровід цих учнів здійснює директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді при  СумДУ Смирнов В.О.

Представники факультету технічних систем і енергоефективних технологій висловили сподівання, що співробітництво між СумДУ і навчальними закладами буде продовжено, і молоде покоління не полишить технічної справи.

1

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов