Останній дзвоник — 2016

  Відзначення останнього дзвоника — чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини. Ось і цього року привітати  школярів зі святом у кожну школу прийшли представники міської ради, працівники відділу освіти, а у Лебединську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5 завітала представник Департаменту освіти і науки Н.Г. Кощій.

 Хвилюючі почуття переповнювали у цей день наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Впевнено крокують сходинками знань 304 першокласника. Випускники, яких у цьому році 102, сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Для інших учнів – це прихід літніх канікул, що дадуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил. Цього літа оздоровляться у відпочинкових таборах 1285 школярів, 3- у заміських.

   Свято останнього дзвоника – це  значна подія. Адже майбутнє Лебедина ми передусім, пов’язуємо з розвитком освіти. Від того, яким увіллється у виробничий, творчий процес молоде покоління, вирішальною мірою залежатиме доля кожного юнака та дівчини, доля міста і країни.

  Тож  хочеться висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти, які своїми ідеями, натхненнями та працьовитістю творять наше майбутнє. В цьому році, завдяки їхнім старанням  4 випускники отримають золоті медалі, 4 — срібні. У випускників  попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Тож  кожному з них впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.

         По-особливому важливе закінчення навчального року  і для батьків, дідусів та бабусь. Вони пройшли роки шкільного життя разом з дітьми, раділи успіхам, переймалися невдачами.

         Тож бажаємо щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов