Новини спортивного життя

29 вересня у міському лісопарку відбулося відкриття ХХV міських спортивних ігор школярів та змагання з легкоатлетичного кросу серед команд усіх шести шкіл міста. У категорії «дівчата молодші» на дистанції 1000 м перемогла учениця ЗОШ №5 Тригуб Влада, учениці ЗОШ №3 Сагдієва Єлизавета та Богданова Ксенія зайняли відповідно друге та третє місця. У категорії «юнаки молодші» на цій же дистанції перше місце виборов учень ЗОШ №3 Чурбаков Михайло, на другому місці Хоменко Максим, учень школи №4, третє місце – у Коротича Сергія з ЗОШ №3. Серед дівчат старших переможницею стала Щербакова Ольга, учениця ЗОШ №6, друге місце у Гримайло Юлії, учениці школи №4, на третьому місці Рожко Тетяна , яка є ученицею спеціалізованої школи №7. Серед юнаків старших на дистанції 3000 метрів місця визначилися таким чином: Романенко Марк (СШ №7) зайняв перше місце, на другому – Рожевецький Кирил – учень ЗОШ №6, «бронза» у Кобзєва Ярослава, учня спеціалізованої школи №7. У командному заліку першими стали легкоатлети загальноосвітньої школи №3, на другому місці – команда ЗОШ №6, третє місце поділили між собою команди ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 та ЗОШ І-ІІ ступенів №4. Переможці нагороджені грамотами відділу освіти міськвикон Відповідно до плану-календаря проведення спортивних змагань в залік ХХV міських спортивних ігор школярів протягом вересня-жовтня на міському стадіоні були проведені  змагання з футболу серед команд юних футболістів шкіл міста. Переможцем змагань стала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, «срібло» — у юних спортсменів спеціалізованої школи №7, на третьому місці – команда ЗОШ №3.

У понеділок у нашому місті розпочинаються обласні змагання з футболу серед команд І групи в залік ХХV обласних спортивних ігор школярів. Побажаймо нашій збірній команді успішного виступу у цих змаганнях.

Вересень-жовтень  — футбольна пора і для молодших школярів. Традиційно у цей період проводяться змагання серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч». Серед школярів 2004 та 2005 років народження перемогли команди учнів спеціалізованої школи №7, серед юних футболістів 2006 року народження перемогу виборола команда ЗОШ І- ІІ ступенів №4. Команди переможниці нагороджені грамотами відділу освіти Лебединського міськвиконкому.