Про роботу із зверненнями громадян у ІІІ кварталі 2016 року

  Протягом ІІІ кварталу 2016 року робота зі зверненнями громадян у відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради організована відповідно Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року № 348, Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року № 393/96-ВР, Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 14.04.2004 року № 434/2004.

  У відділі освіти розроблені відповідні заходи, затверджені графіки прийому  громадян з особистих питань та виїзних прийомів громадян  начальником відділу, які оприлюднені на офіційному сайті відділу освіти.

    За ІІІ квартал 2016 року було організовано та проведено 22 особистих прийоми громадян та 2 виїзних прийомів громадян на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7.

   За звітний період до відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради  надійшло 49 звернень, які стосувалися кадрових питань, а саме – працевлаштування до закладів освіти.

  У відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради працює  Інтернет — приймальня начальника відділу освіти, звернення громадян у звітному періоді не надходили.

За звітний період звернень з Урядової гарячої лінії, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Лебединської міської ради не надходило.

    Повторних звернень до відділу освіти не надходило.

 Усі звернення розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства, відповідей, наданих з порушенням термінів немає.

  Інформування і роз’яснення з найбільш гострих питань суспільно значущих проблем проводилося під час зустрічей з колективами громадян,  освітянських  науково-методичних заходах.

  Питання «Про роботу із зверненнями громадян у відділу освіти» слухалося на апаратній нараді у відділі освіти та колегії відділу освіти у січні 2016 року.

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов