Шкільна служба порозуміння – учасник обласного зльоту

         3 жовтня 2016 року навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломного педагогічної освіти на базі Сумського Палацу дітей та юнацтва проведено VІ обласний зліт шкільних медіаторів, який проходив під девізом «Дружня школа для стабільного майбутнього». У роботі зльоті взяли участь шкільні медіатори та керівники Шкільних служб порозуміння із 16 районів та міст області. Наше місто представляли Звоновська О.І., керівник Шкільної служби порозуміння СШ№7, та Матвіїв Ольга, координатор від учнів-медіаторів  даного навчального закладу.

         Служба медіації конфліктів працює у нашому місті вже третій рік на базі шкіл №№4,5, та 7. Її керівниками є практичні психологи, які пройшли навчання керівників Шкільних служб порозуміння, а учасниками – учні, які разом з психологами оволоділи знаннями з медіації конфліктів. Щороку один навчальний заклад бере участь у обласному зльоті щоб обмінятися досвідом, поспілкуватися з колегами, розширити коло друзів.

         Цього року учасники мали змогу познайомитися з досвідом щодо впровадження медіаційних осередків та подолання конфліктів засобами медіації у навчальних закладах області, проаналізувати переваги ненасильницького способу вирішення конфліктів, потренуватися у розвитку навичок медіатора.

         Упровадження програм примирення серед однолітків дозволяє формувати у школярів навички співпраці, будувати ефективну систему вирішення конфліктних ситуацій у закладі, забезпечувати психологічно здорове середовище в учнівському колективі. Тож запрошуємо всіх, хто потрапив у коло конфлікту, конструктивно його вирішити разом зі  Шкільними службами порозуміння.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов