Семінар учителів 2-х класів

  Перед сучасною школою постає завдання виховати особистість, здатну до життєтворчої діяльності, яка зможе успішно жити в соціумі, буде  конкурентоспроможною. А такою  може бути лише по справжньому компетентна особистість.Така особистість буде ставити перед собою завдання самовдосконалення й саморозвитку.

  17 листопада на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбувся міський теоретико — практичний семінар, для вчителів других класів, з теми «Формування ключових і предметних компетентностей молодших школярів засобами сучасного змісту освіти».

 Теоретична частина семінару включала розгляд теоретичних питань, під час обговорення яких учасники семінару поділилися досвідом щодо основних прийомів, які використовують для забезпечення розвитку математичних та читацьких компетентностей в учнів. Вони прийшли до висновку, що завдання вчителя – створити сприятливі умови для самореалізації кожного учня, забезпечити інтелектуальні потреби і можливості школярів.

  Під час практичної частини вчителі відвідали урок української мови з теми «Вимова і написання слів з апострофом. Спостереження за твердою вимовою приголосних звуків, позначених буквами б, п, в, м, ф перед апострофом» (учитель Яковенко О.К).

005 008 009 019

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов