Творчі успіхи «Веселки»

12 листопада у м.Суми відбувся обласний очний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби». На сцені Сумського державного університету свою творчість презентував зразковий художній колектив «Веселка» (кер. Т.П.Литовченко). Понад півтисячі юних танцюристів області відтворили традиційні українські народні танці – «Слобожанські барви», «Поліська полька», «Весняні забави», український танець «Плескач», «Повзунець», «Український святковий», «Сільська кадриль».

 Хореографічні композиції – сюжетні постановки українського народного танцю оцінювало компетентне журі. Наші юні танцюристи зачарували обласного глядача оригінальністю хореографічної композиції «Український жартівливий танок» та посіли почесне І місце у вищому рівні.

Колектив «Веселка» та його керівник Тетяна Петрівна Литовченко нагороджені дипломами  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та спеціальним кубком.

Але хореографічний колектив не зупиняється на досягнутому, і вже 13 листопада взяв участь у Міжнародному конкурсі танцю «Megapolis», який відбувся у м.Харкові. Свою майстерність продемонстрували понад 90 танцювальних колективів з різних куточків не лише нашої країни, а й сусідніх держав. Наполегливо, з ентузіазмом готувалися вихованці до Міжнародного конкурсу та серед великої кількості колективів стали переможцями.

   Вітаємо зразковий художній колектив «Веселка» та його керівника з черговими перемогами і бажаємо їм невичерпної творчої наснаги, нових цікавих ідей та яскравих композицій.

1 2 3 5 6 7 8

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов