Державна атестація Лебединського центру позашкільної освіти

  Відповідно до наказу відділу освіти виконкому Лебединської міської ради Сумської області № 287-ОД від 25.10.2016 р. «Про проведення державної атестації Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради Сумської області» 12 грудня 2016 року в актовому залі відбувся публічний звіт директора ЦПО Попової А.О. У заході взяли участь міський голова Бакликов О.М., начальник відділу освіти Доценко В.В., члени атестаційної комісії з числа працівників відділу освіти, директори загальноосвітніх шкіл міста, завідуючі дошкільними установами, педагоги-позашкільники та батьки вихованців.
 У звітній доповіді директор Попова А.О. зупинилась на організаційно-педагогічній діяльності закладу, організаційно-масовій роботі, інформаційно-методичному забезпеченні ЦПО та матеріально-технічній базі.
    Голова атестаційної комісії, начальник відділу освіти Доценко В.В., ознайомив присутніх з наказом  про проведення державної атестації, з розподілом обов’язків між членами атестаційної комісії та побажав  успішних результатів атестації.
  Міський голова Бакликов М.В. звернув увагу присутніх на залучення дітей та учнівської молоді міста до гурткової роботи, на тісну співпрацю навчальних, позашкільних закладів міста з органами самоврядування та побажав успішної державної атестації колективу центру позашкільної освіти.

1 2 3 4

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов