Перші кроки до вершин педагогічної майстерності

  В умовах постійного реформування й модернізації освіти підвищуються вимоги до вчителя. З огляду на це, все більш вагомим стає етап входження молодого вчителя в педагогічну професію, тому цілком зрозумілою є та увага, яка приділяється до особистості вчителя, його підготовки, професійного й особистісного розвитку, процесу професійного становлення.
  «Перші кроки до вершин педагогічної майстерності» — за такою темою відбулося засідання міської Школи молодого учителя у затишній аудиторії Лебединської загальноосвітньої школи №4. Двадцять  вісім  молодих педагогів різних фахів та керівники шкільних Клубів молодого учителя  взяли участь у роботі Школи.
     У ході засідання  було обговорено нормативні документи про школу, проведено мікродослідження «Якою має бути методична робота з молодими вчителями», педагоги працювали у групах, створюючи алгоритми діяльності за окремими статтями роботи  В.Сухомлинського «Молодому вчителеві: сто корисних порад».
     Завершено засідання оглядом преси , фахових журналів.
   Зустріч дала змогу молодим та перспективним педагоги шкіл та позашкільного закладу довести власний творчий та фаховий потенціал, краще познайомитись один з одним, усвідомити проблеми та окреслити шляхи їх вирішення.
     По завершенню засідання педагоги отримали домашнє завдання, яке дасть змогу обмінятися практичними навичками.

20170124_142008_-_Копiя 20170124_142155_-_Копiя

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов