Про роботу із зверненнями громадян у ІV кварталі 2016 року

Протягом IV кварталу 2016 року робота зі зверненнями громадян у відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради організована відповідно Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року № 348, Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року № 393/96-ВР, Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 14.04.2004 року № 434/2004.
         У відділі освіти розроблені відповідні заходи, затверджені графіки прийому  громадян з особистих питань та виїзних прийомів громадян  начальником відділу, які оприлюднені на офіційному сайті відділу освіти.
         За IV квартал 2016 року було організовано та проведено 17 особистих прийоми громадян та 3 виїзних прийомів громадян на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, 5, Лебединського дошкільного навчального закладу «Чайка».
         За звітний період до відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради  надійшло 25 звернень, з них 21 — стосувалися кадрових питань, а саме – працевлаштування до закладів освіти, 3 – надання довідки про підтвердження педагогічного стажу, 1 – забезпечення безкоштовним харчуванням дітей у закладах освіти.
         У відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради працює  Інтернет — приймальня начальника відділу освіти, звернення громадян у звітному періоді не надходили.
  За звітний період звернень з Урядової гарячої лінії, Лебединської міської ради не надходило.
    Повторних звернень до відділу освіти не надходило.
Усі звернення розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства, відповідей, наданих з порушенням термінів немає.
Інформування і роз’яснення з найбільш гострих питань суспільно значущих проблем проводилося під час зустрічей з колективами громадян,  освітянських  науково-методичних заходах.
Питання «Про роботу із зверненнями громадян у відділу освіти» слухалися на апаратних нарадах та колегії відділу освіти, апаратних нарадах у міського голови.

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов