«Кенгуру» скликає друзів

  На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.
  У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру  у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег.
 У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка.  Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.  Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога.
   16 березня  2017 року пройшов Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2017». Координатором конкурсу «Кенгуру» від початку його проведення в місті Лебедині  є вчитель математики ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Кудлай А.Б..   355 учнів 2 – 11 класів з «Кенгуру» зазирнули до світу математики.  Для дітвори цей конкурс кращий друг.  Учаться міркувати первачки та розвивають безліч вмінь випускники.  А допомогли провести цей  конкурс наші координатори: ДремлюгаТ.В.( ЗОШ№1), Тонченко О.М.  (ЗОШ№3), Кальченко О.В. (ЗОШ№4), Бокоч С.В.(ЗОШ№5),Кудлай А.Б. (ЗОШ№6), Калініченко А.В. (СШ №7).
  Ми пишаємось переможцями минулих  років та  щиро вітаємо юних знавців математики з результативним виступом у конкурсі цього року та віримо, що ця перемога не остання. Так тримати! Можливо саме ви у найближчому майбутньому станете видатними науковцями та зробите масштабні відкриття.

DSCF6318 DSCF6323 DSCN3471

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов