ІІ міжшкільна гра «Брейн-ринг англійсько мовою»

  З метою популяризації вивчення англійської мови, виявлення, розвитку, супроводу обдарованих учнів, підвищення загального рівня знань учнів, сприяння формуванню у дітей поваги до культури інших держав, стимулювання зацікавленості дитини до підвищення свого інтелектуального    рівня учнів у місті започатковано проведення міжшкільної інтелектуальної гри «Брейн-ринг англійсько мовою».
   17 травня старшокласники з усіх шкіл міста взяли участь у  ІІ інтелектуальній грі «Brain Ring 2017». Шість команд, у складі яких було по одному представнику з кожної школи, змагалися за перемогу. Завдання були нелегкими та цікавими, вони охоплювали різні сфери життя Великої Британії. Учасники повинні були за одну хвилину знайти правильну відповідь та відповісти на запитання виключно англійською мовою.
   Під час музичної паузи звучала пісня англійською мовою у виконанні учениці 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Ксенії Кальянової. Члени незалежного журі, учителі англійської мови з різних шкіл міста, уважно слідкували за ходом гри та оцінювали правильність виконання завдань. Атмосфера була невимушеною та дружньою. Усі присутні були в захваті від свята та домовились про традиційну зустріч на святкуванні Дня Європи – гру «Brain Ring 2018» у наступному році.

DSCN2335 DSCN2340

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов