Новини спортивного життя

Відповідно до плану-календаря проведення спортивних змагань в залік ХХV міських спортивних ігор школярів протягом квітня-травня на міському стадіоні були проведені три змагання: з легкоатлетичного чотириборства,  легкої атлетики та змагання «Старти надій».
  Учні-семикласники шкіл міста – учасники міських змагань з чотириборства змагалися з чотирьох легкоатлетичних видів, зокрема, біг 60м, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча, біг 500м (дівчата) та 800м (хлопці). У підсумку  переможцем змагань стала команда школярів СШ №7 (906 очок),  ІІ місце у юних спортсменів ЗОШ №5 (837 очків). 748 очок набрала команда ЗОШ №4 і зайняла ІІІ місце. У особистому заліку кращими були серед дівчат: Солошенко Марина (І місце, СШ №7), Тригуб Влада (ІІ місце, ЗОШ №5), Литвиненко Олена (ІІІ місце, ЗОШ №5), серед юнаків відповідно Шульга Богдан (І місце, СШ №7), Владзієвський Дмитро (ІІ місце, ЗОШ №4), Міщенко Антон (ІІІ місце, СШ №7).
  У змаганнях з легкої атлетики змагалися юні легкоатлети двох вікових категорій : молодші юнаки та дівчата 2002-2003 року народження та юнаки і дівчата старші 2000-2001 року народження. Переможцем змагань стала команда спортсменів СШ №7, на другому місці – юнаки та дівчата ЗОШ №3, на третьому – ЗОШ №5.
  У змаганнях «Старти надій» брали участь представники класних колективів 7 класів усіх шкіл міста. До програми змагань входили: біг 60м, біг 800м (дівчата) та 1000м (хлопці), стрибки у довжину, піднімання тулуб в сід, та метання м’ячика на дальність. Перше місце здобула команда семикласників СШ №7, набравши 1319 очок, друге місце – у команди ЗОШ №5 (1047 очок), «бронза» у команди спортсменів ЗОШ №4 (1043 очка).
  Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти міськвиконкому.