Посвята в громадяни України

  Вручення паспортів стало уже доброю традицією в Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5, і до цієї святкової миті готується вся шкільна родина.  Нинішнє «Свято народження громадянина», яке проходило в актовій залі 25 квітня 2017 року, було ювілейним – десятим. Дійство, як завжди, було урочистим. Цього дня 25 учнів, які досягли повноліття, стали повноправними громадянами нашої держави.
  Із цією визначною подією їх прийшли привітати гості, батьки та молодші школярі.
  Свято розпочалося концертною програмою, до якої долучилися учні молодших класів, подарувавши добрі емоції та гарний настрій усім присутнім.
 А далі була хвилююча і незабутня мить, коли Почесний громадянин м.Лебедина, депутат Верховної Ради Бухарєв В.В., творчий колектив Брати Шумахери, секретар міської ради Древаль О.А., спеціаліст міського відділу освіти Гримайло Т.О. та директор школи Нездоймишапка Т.М. вручили старшокласникам головний офіційний документ — паспорт громадянина  України та побажали з честю й гідністю пронести по життю це горде звання.
   Зі словами вітань до юних громадян звернулися й голова шкільного батьківського комітету Подвезько І.В. та батьки. Вони привітали юнаків і юнок із початком дорослого життя та висловили сподівання, що вони будуть справжніми патріотами своєї держави.
  Свято завершилося урочистою клятвою «Слово Україні» та колективним фото на згадку про цю мить.
DSCN2186

DSCN2228

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов