Системний підхід до формування ключових компетентностей молодших школярів

   Відповідно до плану роботи міського методичного об’єднання  учителів третіх класів 26.04.2017 р. на базі ЗОШ I-II ст. № 4 пройшов  теоретико-практичний семінар  на тему «Системний підхід до формування ключових компетентностей молодших школярів».
      Під час практичної частини вчителі відвідали  урок української мови у 3 класі  з теми «Закріплення знань учнів про дієслово як частину мови. Складання речень.» (вчитель Микитенко Л.В.,  ЗОШ № 4). Упродовж уроку учні відвідали «Український ярмарок», під час якого «купували і продавали» знання з вивченої теми. Вчителем були використані різні прийоми та форми роботи. Найбільше запам’яталися такі вправи як «Кодовий диктант», «Музичний диктант», «Сенкан», гра «Так – ні». Зміст уроку повністю підпорядковувався  меті: формувати вміння користуватися мовними засобами в усіх видах мовленнєвої діяльності, формувати  національно свідому, духовно багату особистість, виховувати любов та повагу до українських традицій, до української мови.
    У теоретичній частині семінару члени ММО Моргун Л.М., Іващенко Н.М., Ольховик В.В., Рудецька Т.М., Дидишко Я.С. та  Безугла  М.О. виступили з доповідями та взяли участь в обговоренні уроку.
  Голова МО, вчитель ЛСШ № 7 Бендюг А. І. поділилася досвідом роботи  та провела майстер – клас «Навчання і виховання молодших школярів у контексті ідей гуманної педагогіки», що сприяло підвищенню професійної компетентності педагогів.

0_eJupyOe1w

wMtzs2WS6kA

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов