Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс “КОЛОСОК”

   Популяризувати природничі знання серед учнівської молоді, розвивати  читацькі та інформаційно-пізнавальні  компетентності школярів – ось лише декілька завдань, які вирішує участь школярів у Міжнародному інтерактивному природничому учнівському конкурсі «КОЛОСОК» для учнів 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
   А розпочинався  він у далекому  2003 році, коли  ЛМГО “Львівський інститут освіти” за підтримки Міністерства освіти і науки  ініціював проведення  Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу “КОЛОСОК”.  З 2006 року у конкурсі беруть участь  і школярі  Білорусії, а з 2011 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011 року № 1561 “Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс “КОЛОСОК”  конкурс отримав міжнародний статус.
            Велика наукова родина «Колоска» має свій  природничий  журнал для дітей  “КОЛОСОК”,  науково-популярну природничу газету  для розумників та розумниць “КОЛОСОЧОК”, серію науково-популярної природничої літератури  для дітей  “БІБЛІОТЕЧКА КОЛОСКА”, а Львівський інститут освіти організовує та проводить літні природничі школи для дітей, інтелектуальні командні змагання на кубок журналу “КОЛОСОК”, навчальні семінари для учителів початкових класів та природничих предметів.
            Учні нашого міста приєдналися до великої родини «Колосок» та беруть участь у природничо-математичних змаганнях конкурсу ще з самого заснування. Якщо на початку кількість учасників складала 30-40 учнів, то вже майже 10 років понад 20% учнів шкіл беруть участь  у весняному та осінньому етапах конкурсу (разом – понад 40%) і входять до кращих команд області. Цього року, як і завжди, найбільш активними учасниками стали учні ЗОШ №5 (координатор Ткаченко Руслана Володимирівна) та СШ №7 (координатор Вакуленко Світлана Василівна). Збільшується кількість учасників і з інших шкіл міста (особливо активні учні шкіл №№3,6 під керівництвом координаторів Пархоменко Олени Володимирівни та Гаранжі Світлани Анатоліївни). Полюбляють участь у осінньому етапі учні ЗОШ №4 (координатор Линник Жанна Сергіївна).
            28 квітня 2017 року весняний етап Міжнародного конкурсу був присвячений темам «Атмосфера і людина», «Географія у числах», «Малі тіла сонячної системи». А пройшов він під гаслом «Колосок у вишиванка» і у ньому взяли участь 376 школярів Лебедина. Сподіваємось, що ретельна підготовка учасників дасть змогу учням 1-11 класів нашого міста вибороти «золоті» та «срібні Колоски». Приємно, що жоден учасник конкурсу не залишиться без подарунку, який завжди носить пізнавальний характер.
«Колосок» – велика родина успішних, талановитих, кмітливих учнів. Тож запрошуємо приєднатися до неї!

DSCN7332_-_Копiя

IMG_6281_-_Копiя

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов