День знань у школах міста

       День знань — це особливе свято! Це зустріч  з учителями,  друзями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. 1 вересня пройшло свято Дня знань і Перший  дзвоник  сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.
      Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для   першокласників, які прийшли до шкіл, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
      Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться  по світу, щоб вчитися і працювати.
     У школах міста з нагоди свята відбулися урочистості.  Керівники закладів, працівники міської ради, відділу освіти завітали на шкільні лінійки та привітали присутніх зі святом.
    Цьогоріч ЗОШ №6 прийняла до своєї шкільної родини дітей з села Червлене, яких кожного дня буде спеціально возити комунальний автобус.
     Сподіваємося, що новий навчальний рік буде світлим, цікавим,  позитивним, щедрим на досягнення. Успіхів нашій освітянській родині!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

imgonline-com-ua-Collage-cyYoL2remJ9 imgonline-com-ua-Resize-GcaXLlqak6 imgonline-com-ua-Resize-IbsqqPhiP9PmKLV imgonline-com-ua-Resize-if09lM50MJc40b

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов