Методичний бенефіс вчителів математики

18 жовтня на базі Лебединської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 було проведено засідання міського методичного об’єднання вчителівматематики уформаті «Методичний бенефіс».
В ході теоретико-презентаційного модуля учасники засідання ознайомилися з презентацією «Формування ключових компетентностей учнів на різних етапах уроку і в  позакласній роботі з математики», яку підготувала методист  ММК Ружицька Т.І. та з міні-презентаціямипо роботі над науково-методичною проблемою  вчителів математики ЗОШ №5 Кострикіної Л.В. «Розвиток критичного мислення учнів у процесі вивчення математики» і Бокоч С.В. «Розвиток мотиваційної сфери підлітка на уроках математики».В практичній частині методичного бенефісу вчителі  презентували  урок у 6 класі  «Множення натурального числа на звичайний дріб, множення мішаних чисел» (вчитель Бокоч С.В.) та позакласний захід  для учнів 7-8 класів «Країна безмежних знань» (вчитель Кострикіна Л.В.).
 Майстер-клас по розв’язуванню олімпіадних задач з параметрами представила керівник МО вчителів математики міста Кудлай А.Б. та її вихованець – учень 9 класу ЗОШ №6 Горошко Андрій, який заочно навчається в Тернопільській фізико–математичній школі.Наприкінці зустрічі викладачі зазначили, що проведення таких методичних заходів дає можливість обмінюватися досвідом, поширювати кращі педагогічні досягнення, а це, безумовно, підвищує їхню професійну майстерність.

IMG_1862 IMG_1873DSCF7319

 

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов