Нарада керівників закладів освіти міста

30 жовтня 2017 року відбулася планова нарада керівників навчальних закладів міста на базі Лебединського дошкільного навчального закладу «Калинка». У ході наради розглянуто питання:

 1. Про хід виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 646 від 12.04.2000року (доповідала спеціаліст відділу освіти Гримайло Т.О.)
 2. Про забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів навчальною та довідковою літературою (доповідала методист ММК Парфило Т.В.)
 3. Співпраця ПМПК та психологічної служби навчальних закладів міста з питань організації навчально-виховного процесу учнів з вадами психо-фізичного розвитку (доповідала завідувач МПМПК Адаменко А.В.)
 4. Про роботу із зверненнями громадян (доповідала методист ММК Вернидуб Н.В.)

По першомупитанню нарада керівників ухвалила:

1.Керівникам загальноосвітніх закладів міста:

1.1.Опрацювати Постанову Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».                                                                  До 10.11.2017 року

 • 2.Своєчасно заповнювати банк даних на дітей та підлітків, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах.

вересень 2018 року.

 • 3.Своєчасно заповнювати класний журнал не допускати розбіжностей «н» у розділі « Облік відвідування ( пропусків занять) та у розділі « Облік навчальних досягнень».

Постійно. Протягом навчального року.

 • 4.В разі пропусків уроків протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідно територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язані із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти. Адміністрація навчального закладу несе персональну відповідальність щодо своєчасного оформлення вищевказаної документації.

Постійно. Протягом навчального року.

 • 5.Підводити щотижневі підсумки відвідування учнями навчальних закладів, проводити аналіз наявності довідок про хворобу учня та пояснюючих від батьків. Щотижня. Протягом навчального року.
 • 6. Здійснювати контроль за станом відвідування навчальних та гурткових занять. Постійно. Протягом навчального року.
 • По другому питанню нарада керівників ухвалила:
 1. Продовжувати роботу щодо поповнення фонду шкільних бібліотек шляхом проведення доброчинних акцій у бібліотеці, за рахунок залучення спонсорських коштів.
 • Постійно.
 • Директори шкіл, бібліотекарі
 1. Провести інвентаризацію бібліотечних фондів шкільних бібліотек міста з метою визначення відсотка забезпечення учнів підручниками та здійснити перерозподіл підручників між навчальними закладами відповідно контингенту учнів.
 • Методист ММК Парфило Т.В.,
 • червень 2018
 1. Вчасно, відповідно до контингенту учнів та профілів навчання замовити підручники для учнів 10-х класів.
 • Квітень-травень 2018
 • Методист ММК Парфило Т.В., бібліотекарі
 • По третьому питанню нарада керівників ухвалила:
 1. Спланувати спільні семінари із залученням практичних психологів, для педагогів, які працюють з дітьми з ООП.

Зав.МПМПК. До 01.01.2018р.

 1. Проводити практику залучення практичних психологів до роботи МПМПК.

Керівники закладів. Постійно.

 1. Залучати завідуючу ПМПК до участі в психолого-педагогічних консиліумів з питань супроводу дітей з ООП.

Керівники навчальних закладів.

Згідно графіку проведення консиліумів.

         Начальник відділу освіту В.В. Доценко привітав педагогічний колектив Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 із нагородженням Дипломом Департаменту освіти і науки  за зайняте ІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращий заклад  літнього оздоровлення. Володмир Васильович відзначив перемогу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 у рейтингу навчальних закладів міста Лебедина та Лебединського району за версією інтернет-ресурсу «Сумські дебати».

DSCN3767_-_Копiя DSCN3768_-_Копiя

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов