Обласний семінар практичних психологів дошкільних навчальних закладів області

  Виховання дитини – процес багатогранний і надзвичайно складний, що вимагає від педагогів та, насамперед, батьків малюка неабиякого терпіння, майстерності, необхідних педагогічних навичок і такту.
  Головну роль у всіх виховних аспектах завжди відігравало і продовжує відігравати зростання дитини в родинному колі, адже родина – перший суспільний щабель у житті людини. З раннього віку дитини сімейне оточення спрямовує її свідомість, волю, почуття; під керівництвом батьків дитина набуває свого першого життєвого досвіду, елементарних знань про навколишню дійсність, культуру поведінки і спілкування, навичок співіснування в суспільстві тощо.
  Тому для отримання позитивних та плідних результатів у роботі з батьками  практичний психолог Лебединського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Чайка» Алла Леонідівна Логвиненко визначила для себе одним з пріоритетних напрямів організацію психологічного супроводу дитини  через співробітництво з родинами вихованців шляхом психологічної рефлексії. Досвідом роботи, який має Алла Леонідівна з даного питання, психолог поділилася  19 жовтня 2017 року на обласному семінарі практичних психологів дошкільних навчальних закладів області «Роль практичного психолога дошкільного навчального закладу в оптимізації дитячо-батьківських взаємостосунків». Слід відзначити, що  під час заключного обговорення учасники семінару відмітили практичнуспрямованість семінару, високий професіоналізм виступаючих, підвищеннярівня компетентності щодо змісту роботи та шляхів оптимізації дитячо-батьківських взаємин у дошкільному віці.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов