Шкільне спортивне життя золотої осені

  Минуло майже два місяці 2017-2018 навчального року. Багатим на спортивні події були ці осінні дні. У міському лісопарку відбулося відкриття ХХVІ міських спортивних ігор школярів та спортивні змагання з легкоатлетичного кросу серед команд усіх шести шкіл міста. У категорії «дівчата молодші» на дистанції 1000 м перемогла учениця ЗОШ №5 Тригуб Влада, учениці цієї ж школи Литвиненко Олена та Кондратова Анна зайняли відповідно друге та третє місця. У категорії «юнаки молодші» на цій же дистанції всі призові місця вибороли учні загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 Хоменко Максим, Павленко Андрій та Петровський Віктор.
  Серед дівчат старших першою стала Щербакова Ксенія, учениця ЗОШ №5, друге місце у Крикунової Марії, учениці школи №6. Серед юнаків старших на дистанції 3000 метрів місця визначилися таким чином: Романенко Марк (СШ №7) зайняв перше місце, на другому – Чурбаков Михайло – учень ЗОШ №3, «бронза» у Павлючка Рустама, учня загальноосвітньої школи №1. У командному заліку першими стали легкоатлети загальноосвітньої школи №5, на другому місці – команда ЗОШ І-ІІ ступенів №4, на третьому — команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.
        У змаганнях з футболу в залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів, проведених на міському стадіоні, переможцем стала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, «срібло» — у юних спортсменів спеціалізованої школи №7, на третьому місці – команда ЗОШ №6. Переможці змагань відзначені грамотами міського відділу освіти.
Вересень-жовтень — футбольна пора і для школярів середньої ланки. Традиційно у цей період проводяться змагання серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч». Серед школярів 2005 року народження перемогла команда учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, серед юних футболістів 2006 та 2007 років народження перемоги вибороли команди учнів СШ І-ІІІ ступенів №7. Команди-переможниці нагороджені грамотами відділу освіти Лебединського міськвиконкому та футбольними м’ячами від міської федерації футболу.
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов