Жовтнева нарада заступників з навчально-виховної роботи

 

17 жовтня 2017 року на базі міського методичного кабінету відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста. У роботі наради взяли участь представники всіх шкіл міста та працівники міського методичного кабінету. Повістка денна включала питання:

  1. Про впровадження проекту «Вчимося жити разом» у загальноосвітні навчальні заклади (доповідала завідувач ММК Ковтуненко Л.В.).
  2. Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»(доповідала завідувач ММК Ковтуненко Л.В.).
  3. Про хід проведення моніторингу матеріально-технічного забезпечення природничих дисциплін(доповідала методист ММК Ружицька Т.І.).

4.Про планування роботи з педагогічними кадрами СОІППО (обласні методичні заходи)(доповідала завідувач ММК Ковтуненко Л.В.).

  1. Про ЗНО-2018(доповідала методист ММК Ружицька Т.І.).

У ході конструктивного діалогу було ухвалено рішення, спрямовані на реалізацію інноваційних проектів, підвищення рівня професійної майстерності педагогів, активізацію роботи з підвищення якості надання освітніх послуг.

Цього ж дня відбулося розширене засідання оргкомітету з проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад за участю начальника відділу освіти В.В.Доценка.  За результами засідання видано наказ по відділу освіти.

20171017_150349_-_Копiя 20171017_150357_-_Копiя

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов