Новий учитель у новій школі

З 1 вересня 2018 року першокласники українських шкіл сядуть за шкільні парти навчатися відповідно до концепції «Нової української школи»,  яка спрямована на покращення якості освіти, створення принципово нової концепції Держстандарту та  передбачає значне переосмислення і застосування нових підходів до навчання та виховання школярів.
  У рамках реалізації  заходів по підвищенню кваліфікації та підготовки учителів до впровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти, з метою якісної підготовки до впровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти та успішної організації навчально-виховного процесу в початкових класах Нової української школи 15 листопада на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради Сумської області  відбувся навчальний семінар за участю викладачів СОІППО З.В.Декунової, А.М.Лавської, О.Ю.Василеги за темою «Упровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти».
 До участі у даному заході було залучено учителів шкіл,  які на наступний рік будуть навчати першокласників та  викладачів методик Лебединского педагогічного училища ім. А.С.Макаренка.
 Окрім розгляду планових теоретичних питань  було проведено  тренінгові заняття, під час яких  практично відпрацьовано  методику проведення «Ранкових зустрічей», учителі презентували моделі нового навчального середовища.
  Майстер-тренери проекту спрямували учасників не нові демократичні підходи  до організації освітнього процесу.
  За результатами роботи даного заходу учителі отримали рекомендації,  змістовні матеріали для використання та сертифікати учасників семінару.

 

IMG_20171115_113200IMG_1973IMG_1970IMG_1971IMG_1982IMG_1985

IMG_1994

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов