ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ПЕРЛИНИ НАШОЇ ДУШІ»

   23 листопада 2017 року відбувся щорічний обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» за напрямом «Головні убори та аксесуари». Наше містО представляли вихованці гуртківцентру позашкільної освіти «Виготовлення сувенірів» Іщенко Дарина (керівник Іщенко Л.В.),  «Квілінг» Хіль Катерина (керівник Пронікова О.К.) та «Образотворче мистецтво та ДПМ» Скакодуб Анастасія (керівник Верхова О.І.).
  До участі в заході долучилося 80 юних майстрів народних ремесел та 30 педагогів області.
  Діти демонстрували моделі головних уборів та аксесуарів, виконаних в різних техніках і стилях. У творчих майстернях учасники обмінювалися досвідом, демонстрували свої надбання та уміння.
  Під час засідання круглого столу за участю членів журі та учасників заходу  відбулася презентація майстра народної творчості Огнєвої Світлани з теми «На хустки Україна багата».
  Результат старань наших виховнців був гідно оцінений компетентним журі, чимало схвальних слів діти почули на свою адресу. Приємною частиною фестивалю була церемонія нагородження, у якій  Іщенко Дарина та Хіль Катерина  отримали гран-прі, а Скакодуб Анастасія  відзначена грамотою за IІ місце.
  Тож, побажаємо нашим вихованцям нових перемог в обласних конкурсах декоративно-прикладного мистецтва!

1 2

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов