Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Протоколи конкурсу iм. Т.Г.Шевченка

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-5-2

 

Шкурат Дар’я Андріївна 28.03.2007 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 8 ІІ Зазеко Ольга Володимирівна
2. Ш-5-1

 

Пономаренко Олександра Олегівна

 

03.12.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 8.5 І Кузьменко Вікторія Анатоліївна
3. Ш-5-6

 

Васильков Едуард Валерійович

 

23.01.2007 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 7.5 Сушина Ніна Миколаївна
4. Ш-5—4

 

Савчук Анна Андріївна

 

21.12.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 6.75 Дунай Олена Володимирівна
5. Ш-5-3

 

Яценко Еліна Віталіївна

 

30.12.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7.75 Осипенко Анна Володимирівна
6. Ш-5—5

 

Загоруля Микита Володимирович

 

22.04.2007 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 5.25 Плохута Тетяна Миколаївна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати Пономаренко Олександру Олегівну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)                   (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________В.О.Марченко

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

____________________ Кулябка І.П.

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

_____________________ В.А.Лисянська

(підпис)            (прізвище, ініціали)

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-6-1

 

Кабацький Дмитро Олександрович

 

26.09.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 8.5 Хоруженко Наталія Вікторівна
2. Ш-6-3

 

Кірєєва Аліна Іванівна

 

03.03.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 6.5 Кулаєва Юлія Віталіївна

 

3. Ш-6-2

 

Дігтяр Альона Дмитрівна 09.04.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 13.5 І Лобко Олена Віталіївна Арутіна Тетяна Георгіївна
4. Ш-6-5

 

Костиря Дар’я Сергіївна

 

04.11.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 6 Осипенко Анна Володимирівна
5. Ш-6-4

 

Євдан Сніжана Василівна

 

25.12.2005 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 7 Деменко Валентина Григорівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати Дігтяр Альону Дмитрівну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)               (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________В.О.Марченко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

____________________ Кулябка І.П.

(підпис)                (прізвище, ініціали)

_____________________ В.А.Лисянська

(підпис)                  (прізвище, ініціали)

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів

7 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-7-2

 

Удовиченко Марія Яківна 30.06.2004 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 12.5 І Марченко Віта Олексіївна
2. Ш-7-6

 

Гордієнко Сергій Олександрович

 

02.01.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 10.5 Щербак Ірина Іванівна
3. Ш-7-4

 

Чернова Аріна Романівна

 

28.10.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 8.75 Сушина Ніна Миколаївна
4. Ш-7-1

 

Лазненко Анастасія Сергіївна

 

21.03.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 9.5 Лобко Олена Віталіївна

Арутіна Тетяна Георгіївна

5. Ш-7-3

 

Коршок Дар`я Сергіївна

 

 

26.04.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10.25 Лисянська Валентина Анатоліївна
6. Ш-7-5

 

Одинець Вероніка Олександрівна 25.09.2005 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 10.75 ІІ Утка Людмила Володимирівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Удовиченко Марію Яківну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)                    (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________В.А.Кузьменко

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

____________________ О.В.Дунай

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

_____________________   В.Г.Деменко

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-8-5 Єрмолова Таісія Олександрівна

 

14.03.2004 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 6 Зазеко Ольга Володимирівна
2. Ш-8-6

 

Кушнірчук Марина Миколаївна

 

23.10.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 5   Капран Лариса Олександрівна
3. Ш-8-2

 

Гаращенко Світлана Юріївна

 

15.07.2004 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 8.5 ІІ Кулаєва Юлія Віталіївна
4. Ш-8-4

 

Убийвовк Марія Сергіївна

 

12.12.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 12 І Хвостенко Світлана Миколаївна
5. Ш-8-1

 

Видюк Марина Вікторівна

 

07.03.2004 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 6.5   Осипенко Анна Володимирівна
6. Ш-8-3

 

Коцупал Іван Володимирович

 

01.07.2004 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 8   Утка Людмила Володимирівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Убийвовк Марію Сергіївну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)                    (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________В.А.Кузьменко

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

____________________ О.В.Дунай

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

_____________________ В.Г.Деменко

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-9-3

 

Семенов Ярослав Сергійович

 

31.08.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 9 І Марченко Віта Олексіївна
2. Ш-9-5

 

Пронікова Марина Сергіївна

 

12.12.2002 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 7.5   Капран Лариса Олександрівна
3. Ш-9-4

 

Ященко Дар`я Сергіївна

 

28.06.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 5 Сушина Ніна Миколаївна
4. Ш-9-2

 

 

Павленко Катерина Віталіївна 07.12.2002 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 8 ІІ Лобко Олена Віталіївна
5. Ш-9-6

 

 

Князєва Ангеліна Вікторівна

 

23.04.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 5.5 Лисянська Валентина Анатоліївна
6. Ш-9-1

 

 

Давидюк Яна Сергіївна 30.03.2003 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 5 Деменко Валентина Григорівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Семенов Ярослава Сергійовича

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)               (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________О.В.Зазеко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

____________________ Ю.В.Кулаєва

(підпис)                (прізвище, ініціали)

_____________________ З.С.Озерна

(підпис)                  (прізвище, ініціали)

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-10-9 Демиденко Тетяна Віталіївна

 

09.12.2001 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 8 Щербак Ірина Іванівна
2. Ш-10-8

 

Ольховик Владислава Сергіївна

 

19.10.2002 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 6 Дрюхіна Олена Володимирівна
3. Ш-10-7

 

 

Бусигін Денис Юрійович

 

18.03.2002 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 4 Лисянська Валентина Анатоліївна
4. Ш-10-10

 

Шутка Марія Сергіївна 27.12.2001 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 10 І Деменко Валентина Григорівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Шутку Марію Сергіївну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                (прізвище, ініціали)

 

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)               (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________Н.А.Прокопченко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

____________________ О.В.Лобко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

_____________________ Л.В.Утка

(підпис)                  (прізвище, ініціали)

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

 

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-11-9 Бруньова Зоя Олександрівна

 

04.07.2001 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 12 І Зазеко Ольга Володимирівна

Марченко Віта Олексіївна

2. Ш-11-8

 

Тарасенко Діана Романівна

 

29.10.2000 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 9.5 Дунай Олена Володимирівна
3. Ш-11-10

 

Вельбой Інна Віталіївна

 

 

29.11.2000 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 11   Озерна Зінаїда Семенівна

 

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Бруньову Зою Олександрівну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                (прізвище, ініціали)

 

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)               (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________Н.А.Прокопченко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

____________________ О.В.Лобко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

_____________________ Л.В.Утка

(підпис)                  (прізвище, ініціали)

 

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-5-2

 

Шкурат Дар’я Андріївна 28.03.2007 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 8 ІІ Зазеко Ольга Володимирівна
2. Ш-5-1

 

Пономаренко Олександра Олегівна

 

03.12.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 8.5 І Кузьменко Вікторія Анатоліївна
3. Ш-5-6

 

Васильков Едуард Валерійович

 

23.01.2007 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 7.5 Сушина Ніна Миколаївна
4. Ш-5—4

 

Савчук Анна Андріївна

 

21.12.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 6.75 Дунай Олена Володимирівна
5. Ш-5-3

 

Яценко Еліна Віталіївна

 

30.12.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7.75 Осипенко Анна Володимирівна
6. Ш-5—5

 

Загоруля Микита Володимирович

 

22.04.2007 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 5.25 Плохута Тетяна Миколаївна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати Пономаренко Олександру Олегівну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)                   (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________В.О.Марченко

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

____________________ Кулябка І.П.

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

_____________________ В.А.Лисянська

(підпис)            (прізвище, ініціали)

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-6-1

 

Кабацький Дмитро Олександрович

 

26.09.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 8.5 Хоруженко Наталія Вікторівна
2. Ш-6-3

 

Кірєєва Аліна Іванівна

 

03.03.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 6.5 Кулаєва Юлія Віталіївна

 

3. Ш-6-2

 

Дігтяр Альона Дмитрівна 09.04.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 13.5 І Лобко Олена Віталіївна Арутіна Тетяна Георгіївна
4. Ш-6-5

 

Костиря Дар’я Сергіївна

 

04.11.2006 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 6 Осипенко Анна Володимирівна
5. Ш-6-4

 

Євдан Сніжана Василівна

 

25.12.2005 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 7 Деменко Валентина Григорівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати Дігтяр Альону Дмитрівну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)               (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________В.О.Марченко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

____________________ Кулябка І.П.

(підпис)                (прізвище, ініціали)

_____________________ В.А.Лисянська

(підпис)                  (прізвище, ініціали)

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів

7 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-7-2

 

Удовиченко Марія Яківна 30.06.2004 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 12.5 І Марченко Віта Олексіївна
2. Ш-7-6

 

Гордієнко Сергій Олександрович

 

02.01.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 10.5 Щербак Ірина Іванівна
3. Ш-7-4

 

Чернова Аріна Романівна

 

28.10.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 8.75 Сушина Ніна Миколаївна
4. Ш-7-1

 

Лазненко Анастасія Сергіївна

 

21.03.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 9.5 Лобко Олена Віталіївна

Арутіна Тетяна Георгіївна

5. Ш-7-3

 

Коршок Дар`я Сергіївна

 

 

26.04.2005 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10.25 Лисянська Валентина Анатоліївна
6. Ш-7-5

 

Одинець Вероніка Олександрівна 25.09.2005 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 10.75 ІІ Утка Людмила Володимирівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Удовиченко Марію Яківну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)                    (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________В.А.Кузьменко

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

____________________ О.В.Дунай

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

_____________________   В.Г.Деменко

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-8-5 Єрмолова Таісія Олександрівна

 

14.03.2004 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 6 Зазеко Ольга Володимирівна
2. Ш-8-6

 

Кушнірчук Марина Миколаївна

 

23.10.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 5   Капран Лариса Олександрівна
3. Ш-8-2

 

Гаращенко Світлана Юріївна

 

15.07.2004 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 8.5 ІІ Кулаєва Юлія Віталіївна
4. Ш-8-4

 

Убийвовк Марія Сергіївна

 

12.12.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 12 І Хвостенко Світлана Миколаївна
5. Ш-8-1

 

Видюк Марина Вікторівна

 

07.03.2004 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 6.5   Осипенко Анна Володимирівна
6. Ш-8-3

 

Коцупал Іван Володимирович

 

01.07.2004 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 8   Утка Людмила Володимирівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Убийвовк Марію Сергіївну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)                    (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________В.А.Кузьменко

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

____________________ О.В.Дунай

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

_____________________ В.Г.Деменко

(підпис)                      (прізвище, ініціали)

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-9-3

 

Семенов Ярослав Сергійович

 

31.08.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 9 І Марченко Віта Олексіївна
2. Ш-9-5

 

Пронікова Марина Сергіївна

 

12.12.2002 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 7.5   Капран Лариса Олександрівна
3. Ш-9-4

 

Ященко Дар`я Сергіївна

 

28.06.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 5 Сушина Ніна Миколаївна
4. Ш-9-2

 

 

Павленко Катерина Віталіївна 07.12.2002 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 8 ІІ Лобко Олена Віталіївна
5. Ш-9-6

 

 

Князєва Ангеліна Вікторівна

 

23.04.2003 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 5.5 Лисянська Валентина Анатоліївна
6. Ш-9-1

 

 

Давидюк Яна Сергіївна 30.03.2003 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 5 Деменко Валентина Григорівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Семенов Ярослава Сергійовича

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                (прізвище, ініціали)

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)               (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________О.В.Зазеко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

____________________ Ю.В.Кулаєва

(підпис)                (прізвище, ініціали)

_____________________ З.С.Озерна

(підпис)                  (прізвище, ініціали)

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-10-9 Демиденко Тетяна Віталіївна

 

09.12.2001 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 8 Щербак Ірина Іванівна
2. Ш-10-8

 

Ольховик Владислава Сергіївна

 

19.10.2002 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 6 Дрюхіна Олена Володимирівна
3. Ш-10-7

 

 

Бусигін Денис Юрійович

 

18.03.2002 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 4 Лисянська Валентина Анатоліївна
4. Ш-10-10

 

Шутка Марія Сергіївна 27.12.2001 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 10 І Деменко Валентина Григорівна

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Шутку Марію Сергіївну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                (прізвище, ініціали)

 

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)               (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________Н.А.Прокопченко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

____________________ О.В.Лобко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

_____________________ Л.В.Утка

(підпис)                  (прізвище, ініціали)

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

м.Лебедина 18 листопада 2017  року

 

загальна кількість балів — 16

 

№ з/п Шифр Прізвище, ім`я,

по батькові учасника

Дата народження Назва закладу освіти Кількість балів Місце Учитель

(прізвище, ініціали)

1. Ш-11-9 Бруньова Зоя Олександрівна

 

04.07.2001 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 12 І Зазеко Ольга Володимирівна

Марченко Віта Олексіївна

2. Ш-11-8

 

Тарасенко Діана Романівна

 

29.10.2000 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 9.5 Дунай Олена Володимирівна
3. Ш-11-10

 

Вельбой Інна Віталіївна

 

 

29.11.2000 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 11   Озерна Зінаїда Семенівна

 

 

До участі у ІІІ етапі рекомендувати  Бруньову Зою Олександрівну

 

Голова журі _____________________  Л.О.Капран

(підпис)                (прізвище, ініціали)

 

Секретар журі____________________ Н.В.Вернидуб

(підпис)               (прізвище, ініціали)

Члени журі: ______________________Н.А.Прокопченко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

____________________ О.В.Лобко

(підпис)                (прізвище, ініціали)

_____________________ Л.В.Утка

(підпис)                  (прізвище, ініціали)

 

 

 

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов