Психологічна підтримка дітей з розладами спектру аутизму

   Сучасна медицина називає аутизм епідемією, оскільки частота цього захворювання серед дітей за останній час значно збільшилася. За останніми даними, захворювання аутистичного спектру зустрічаються в співвідношенні 1 випадок на 70 дітей. Дати пояснення, чому так відбувається, і перерахувати точні причини, що викликають захворювання — це завдання багатьох лікарів і вчених, бо аутизм розглядається не як одне захворювання, а як спектр порушень, які можуть проявлятися в різному ступені. Питання надання психологічної допомоги, кваліфікованого супроводу дітей з розладами спектру аутизму хвилюють практичних психологів. Тож за наслідками  обласного семінару «Діти з розладами спектру аутизму: ознаки, психологічна підтримка та особливості корекційної роботи» у роботі якого брала участь психолог дошкільного навчального закладу «Ромашка» А. Б. Зінченко,08 листопада 2017 року на базі ДНЗ «Ромашка» відбувся міський консультативний діалог за участю практичних психологів закладів освіти міста, завідувача ММК Л.В. Ковтуненко та міської ПМПК А.В. Адаменко.
    Алла Борисівна Зінченко поділилася з присутніми матеріалами, отриманими на обласному семінарі щодо організації корекційної роботи з дітьми з розладами аутичного спектру,налагодження співпраці практичного психолога з батьками.
      У ході діалогу учасники обговорили проблеми, які хвилюють учасників освітнього процесу у закладах стосовно організації сприятливого освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами, обмінялися досвідом, шукали шляхи оновлення роботи з корекції.
   За наслідками зустрічі практичні психологи отримали електронні версії матеріалів.

DSC_0754

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов