СПІВПРАЦЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ І ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЯК НЕОБХІДНА УМОВА ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНЯ

      Співпраця школи з вищими навчальними закладами допомагає подолати розрив між знаннями учнів та їх практичними уміннями, сприяє оптимізації загальнокультурного, особистісного і пізнавального розвитку учнів, створює умови для успішної соціалізації учнів, підвищення рівня професіоналізму вчителів, забезпечує наступність ланок освітньої системи.
     КУ «Відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області» разом з Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка уклали договір про співпрацю.
    В рамках даної угоди учні ЗОШ№5  взяли участь у фізико-математичному фестивалі, який проходив на базі педуніверситету. Програмою даного заходу було передбачено розв’язування олімпіадних задач  та завдань ЗНО.        Щомісяця  викладач даного університету, кандидат фізико-математичних наук, доцент  кафедри  математики  Одінцова Оксана Олександрівна проводить заняття у формі  практикуму по розв’язуванню завдань підвищеної складності для вчителів математики та учнів міста.
    Практика доводить, як багато значить у забезпеченні високого фахового рівня вчителя, його професійної майстерності, опануванні новими формами і методами роботи з учнями по забезпеченню в них високого рівня знань, умінь і навичок, вдосконаленні роботи з обдарованими дітьми співпраця школи з вищими навчальними закладами.

DSCF7331 DSCF7471

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов