«Доброта і милосердя – міцні два крила, що тримають все людство в польоті»

 3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний День людей з обмеженими можливостями. На їх долю випали нелегкі випробування. Однак,вони долають труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. І кожного разу доводять своїми вчинками, своєю працею, своєю щирою любов’ю та безмежною добротою, що вони – такі, як усі.
 1 грудня 2017 року в приміщенні Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату був проведений міський фестиваль «Доброта і милосердя – міцні два крила, що тримають все людство в польоті». Початком заходу стала театралізована міні-вистава «Квітка бажань» у виконанні вихованок центру позашкільної освіти Бузулюк Тетяни, Бакум Аміни, Пістрик Катерини. Хореографічний колектив ЦПО «Соняшник» (керівник Ірина Олександрівна Усенко) разом з ведучою заходу Моренець Аліною розпочали святковий концерт.
 Зворушлива пісня «Рушничок» у виконанні колишньої вихованки школи-інтернату Наталії Домашенко та її учнів, чудова вокально-хореографічна композиція «А ми дівчата з України» та пісня «Солов’їна», запальні таночки «Долоньки» та «Гномики» зачарували глядачів і ще раз довели, що в школі-інтернаті ростуть справжні таланти. Бурхливими оплесками зустрічала публіка улюбленого вокаліста, студента педагогічного училища ім. А.С.Макаренка Максима Капрана. У його виконанні звучали проникливі пісні «Українська родина», «Чистые пруды».
  Порадували глядачів і учні шкіл міста. Пісню «Рідний край» майстерно виконала Анна Мяус (ЗОШ№6), а Сосноковська Софія (ЗОШ№5) прочитала вірш «Лебедин».
 Зі сльозами на очах та бурхливими аплодисментами зустрічав зал хлопців та дівчат з Лебединської міськрайонної організації «Мрія». Ніжний, чаруючий вальс, пісня «Білі троянди» у виконанні Сергія Шевчука, вірш «Україна», продекламований Володимиром Іванчуком, не залишили байдужими нікого.
 Усі присутні мали змогу помилуватися виставкою декоративно-прикладного мистецтва та оцінити майстерність дітей.
 Зі словами вітань до всіх присутніх звернулися почесні гості фестивалю міський голова Олександр Миколайович Бакликов, депутат обласної ради Валерій Григорович Чалий, директор Лебединської спеціальної школи-інтернату Анатолій Васильович Удод, начальник відділу освіти Володимир Васильович Доценко, голова Лебединської міськрайонної організації допомоги дітям з обмеженими можливостями «Мрія» Таїсія Петрівна Іванчук, заступник начальника поліції ОксанаМаригіна, побажавши всім здоров’я, миру, здійснення бажань, сили волі, жаги до життя.
  Фінальним святковим акордом став урочистий момент вручення подарунків. Щастям і радістю світилися очі дітей, сяяли посмішки на їх обличчях.

3= 1 2

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов