Навчальний заклад – територія здоров’я

  29  листопада 2017 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася І обласна науково-педагогічна конференція з проблеми  «Розвиток особистісно-професійної компетентності педагогів для реалізації проблеми «Навчальний заклад – територія здоров’я», участь у якій взяли директор Лебединської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3      Фролова Т.І. та директор Лебединської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Верхова В.Ю. Фролова Т.І. виступила з досвідом роботи  під час пленарного засідання, Верхова В.Ю. ознайомила присутніх з системою роботи закладу під час секційних засідань.
 Заслухавши та обговоривши доповіді, повідомлення, учасниками конференції констатовано, що актуальність даної проблеми пов’язується з необхідністю здійснення в закладах освіти здоров’яспрямованої діяльності, яка в кінцевому результаті забезпечить покращення фізичного, психічного, духовного здоров’я всіх учасників освітнього процесу. У контексті завдань Нової української школи були розглянуті умови створення здоров’язбережувального освітнього середовища в закладах освіти.  Особистісно-професійна компетентність педагога за даною проблематикою розглядається як здоров’язбережувальна компетентність, яка містить у собі особистісні якості, знання, уміння, життєві навички, досвід, завдяки чому забезпечується здатність до застосування їх в життєвих ситуаціях, готовність до ведення здорового способу життя у всіх сферах.
   Проведена І обласна науково-педагогічна конференція надала можливість сфокусувати увагу на розв’язанні нагальних проблем, необхідності впровадження заходів для забезпечення розвитку  особистісно-професійної здоров’язбережувальної компетентності педагогів на різних управлінських рівнях.
Фролова Т І
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов