Новорічні перемоги «Веселки»

Дитинство та юність – це сміх,  радість, світ захоплень. В них дитина поринає з головою, коли їй подобається те, чим вона займається з великим ентузіазмом.
 Вихованці зразкового хореографічного колективу «Веселка» Лебединського центру позашкільної освіти отримали позитивні емоції, радість та задоволення від нових перемог та цікавих передноворічних конкурсів. Діти стали призерами Міжнародного фестивалю-конкурсу «EUROPEAN FESTIVAL» у місті Харкові. Маргарита Черненко отримала перемогу у конкурсі професійної майстерності «Міс Веселка». Діти презентували нові хореографічні композиції «Квіткова фантазія» та «Колискова для України» під час проведення міського заходу до Дня Святого Миколая. Новорічними подарунками за призові місця у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах вихованці старшої групи були відзначені під час проведення обласного новорічного свята «Різдвяний передзвін».
       Приємною подією для нас став візит заступника міського голови Олени Василівни Кірєєвої. Зі щирими словами подяки за дитячу працьовитість під бурхливі оплески вихованців вона вручила колективу прапор нашого рідного міста. Побажала нових злетів, перемог та подальшого захоплення танцювальним мистецтвом.
      Сповнені радістю, новими творчими ідеями та вірою в щасливе майбутнє вихованці зразкового хореографічного колективу «Веселка» готові й надалі дарувати свої щирі посмішки, завзятість та сценічну майстерність.

11 12 17

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов