Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування внутрішнього світу дитини засобами художньої культури у процесі олімпійської освіти»

  8 грудня 2017 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування внутрішнього світу дитини засобами художньої культури у процесі олімпійської освіти». До участі у всеукраїнському заході були запрошені п’ять шкіл Сумської області. Приємно відзначити, що серед запрошених закладів була і Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Наше місто на семінарі представляла директор школи Валентина Юріївна Верхова. Саме загальноосвітня школа №6 за популяризацію олімпійського руху  та співпрацю з  обласним Національним олімпійським комітетом України занесена до шкіл олімпійської освіти України.
  Всеукраїнський семінар проходив на базі музею Другої світової війни. Його учасники  –  представники  шкіл олімпійської освіти майже з усіх куточків України, разом – понад  сто закладів. Захід  розпочався екскурсією у музейній залі «Війна на сході України – АТО», що стало своєрідним  підтвердженням мети зустрічі: виховання здорового  покоління є обов’язком  кожного, запорукою безпеки нашої держави у майбутньому. Концепція Нової української школи, новий Державний стандарт освіти передбачають формування соціальної та здоров’язбережувальних компетентностей учнів, тому в кожному навчальному закладі важливо сприяти вихованню здорового способу життя в учнів, формувати почуття патріотизму, єдності.
  Відкрила семінар Марія Булатова, президент Олімпійської академії України, професор, яка підвела підсумки 2017 року, нагородила переможців та презентувала навчальний посібник «Твій Олімпійський путівник». А далі – виступи київських школярів, обмін думками, цікаві зустрічі.
 Багато позитивних вражень та інноваційних ідей  привезла за підсумками участі у всеукраїнському заході директор ЗОШ №6, тож побажаємо  педагогічному  колективу успіх у втіленні ідей олімпійського руху в роботу закладу.

CAM05241 CAM05277

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов