Колегія відділу освіти

  25 січня 2018 року відбулася колегія відділу освіти на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Розпочалася робота з привітання та нагородження подарунками від Українського інституту національної пам’яті начальником відділу освіти В.В. Доценком учнівсько-педагогічних колективів ЗОШ №№ 1,3,4,5 за досягнуті успіхи у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсах суспільно-гуманітарного напрямку.
         На повістку денну колегії відділу освіти було винесено два питання:
 1. Про роботу зі зверненнями громадян (доповідала методист ММК Н.В. Вернидуб)
 2. Про підсумки проведення тренувальних зборів та результати моніторингу знань учнів з предметів, винесених на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року (доповідала завідувач ММК Л.В. Ковтуненко)
Заслухавши та обговоривши друге питання колегія ухвалила:
 1. Провести друге моніторингове дослідження якості знань учнів, які винесені на ЗНО-2018 у лютому 2018 року.
Міський методичний кабінет
 1. Проаналізувати на засіданнях методичної ради ЗЗСО, міських методичних об’єднань результати моніторингового дослідження рівня сформованості вмінь
і навичок учнів 11 класів з предметів, які винесені на ЗНО.
Міський методичний кабінет, ЗЗСО
 1. У планах роботи педагогів на ІІ семестр 2017–2018 навчального року обов’язково передбачити час на ґрунтовніше вивчення навчальних тем, завдання з яких викликали в учнів труднощі під час тестування.
Заступники директорів ЗЗСО
 1. Систематично використовувати завдання в тестовій формі під час навчального процесу як ефективну форму тематичного та поточного контролю.
Учителі-предметники
 1. Удосконалювати в учнів навички роботи з тестовими матеріалами та машинозчитуваними формами (бланками відповідей).
Учителі-предметники
 1. Удосконалювати процедуру проведення перевірки рівня навчальних досягнень учнів 11 класів, використовуючи дидактичні посібники, які мають гриф Міністерства освіти і науки України та матеріали завдань ЗНО.
Учителі-предметники
Цього дня відбулася нарада керівників закладів освіти під час якої були розглянуті питання:
 1. Про підсумки вивчення стану роботи з працівниками закладів освіти міста в частині організації курсової перепідготовки (доповідала методист ММК Л.В. Капуста).
2.Про підсумки навчання з ЦЗ у 2017 р. та завдання на 2018 рік  (доповідав методист ММК М.Г. Римар).
 1. Організація корекційного супроводу учнів, які навчаються за індивідуальною та інклюзивною формами (доповідала завідувач МПМПК А.В. Адаменко).
У обговорені питання взяли участь директори та завідувачі закладів освіти : І.А. Харченко, В.Г. Костирка, Т.М. Нездоймишапка, М.Ю. Холошенко, Н.А. Прокопченко, Т.І. Фролова.
По першому питанню нарада керівників ухвалила:
 1. Забезпечити своєчасне проходження курсової перепідготовки працівників закладів освіти.
 2. Систематично вивчати результативність підвищення кваліфікації, роботу працівниками в між атестаційний та між курсовий періоди. Проводити аналіз курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
 3. Керівникам шкільних методичних об’єднань на засіданнях проводити творчі звіти педагогічних працівників, що проходили курси підвищення кваліфікації.
 4. Видавати накази «Про затвердження Планів-графіків курсової підготовки педагогічних працівників».
По другому питанню ухвалено:
 1. Рроботу закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста по навчанню ЦЗ визнати задовільною.
 2. Продовжити роботу по забезпеченню навчання з ЦЗ вихованців закладів дошкільної та загальної середньої освіти, основного складу працівників відповідно до навчальних програм та згідно з планом роботи відділу освіти з ЦЗ на 2018 рік. Постійно. Адміністрація шкіл.
 3. Забезпечити дієвий контроль за навчанням з ЦЗ та розгляд даних питань на засіданнях педагогічних рад, нарадах при директору і засіданнях шкільних об’єднань. Постійно, 1 раз на рік. Адміністрація шкіл.
 4. Продовжити роботу щодо поповнення кабінетів основ здоров’я та предмету «Захист Вітчизни», навчально-методичного кабінету з ЦЗ СШ І-ІІІ ступенів №7 навчально-методичними матеріалами, розробками уроків та заходів, відеоматеріалами з ЦЗ. Протягом 2018 року . Адміністрація шкіл, вчителі.
 5. Забезпечити навчання з ЦЗ керівного складу ЦЗ закладів освіти на курсах при навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Сумської області. Протягом 2018 року . Згідно з планами-графіками адміністрації шкіл.
 6. Міському методичному кабінету:
5.1. Забезпечити контроль за здійсненням навчання з ЦЗ у закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста. Постійно. Методист ММК М.Г. Римар.
По третьому питанню ухвалили:
 1. Продовжити проведення корекційно-ровиткових занять вчителями-дефектологами та практичними психологами. Зав. МПМПК та практичними психологами.
 2. Провести семінар-практикум щодо поглиблення знань про особливості розвитку дітей з ООП. Зав. МПМПК
 3. Провести семінар щодо питання підвищення психологічної компетентності педагогів з питань толерантної взаємодії в умовах інклюзивного середовища. Зав. МПМПК

20180125_125131_-_Копiя 20180125_125435_-_Копiя_(2)

 

 

 

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов