На ялинці у міського голови

  Веселими новорічними святами зустрічає малеча 2018 рік. Яскравими вогниками сяють ялинки, запрошуючи дітвору до веселого хороводу та розваг. Відсвяткувавши Новий рік, хлопчики та дівчатка із головою пірнули у круговерть зимових канікул. Скільки всього цікавого та захоплюючого чекає на них – походи і поїздки, різдвяні розважально-пізнавальні заходи, і, найголовніше, одне з найяскравіших зимових свят – ялинка міського голови.
  На перший погляд здається зовсім буденний день, четвер, 4 січня. Та поглянувши на дітей, які зібралися в приміщенні СШ №7, відразу стає зрозуміло, що у них сьогодні свято. У святковому залі найкращі учні загальноосвітніх шкіл міста, переможці конкурсів та олімпіад. Усіх їх запрошено на ялинку міського голови. З першої хвилини гостей зачарувала новорічна казка, яку майстерно підготували педагоги та вихованці ЦПО. Кумедні Фрекен Бок, Малюк та Карлсон, дотепні Фіксики, веселі Розбійники, симпатична Мишка та турботлива Сорока, рудий Песик дружно шукали цифри від новорічного годинника, які заховав від усіх злий Маг-Чарівник. І ось, нарешті, кульмінаційний момент вистави – урочисто, під бурхливі аплодисменти, до гостей заходять Снігуронька та Дідусь Мороз з торбиною подарунків. Весело та дружно всі танцювали, водили хороводи, грали в ігри, милувалися виступами хореографічного колективу «Соняшник» (керівник Усенко І.О.)  та вокального ансамблю «Перлинки» (керівник Шелепова Л.П.).
  Привітав усіх присутніх і міський голова Олександр Миколайович Бакликов, побажавши дорослим і дітям щастя у 2018 році, здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення найзаповітніших бажань, мирного неба і веселих зимових канікул. За найкращі карнавальні костюми та новорічні іграшки, виготовлені власноруч, школярі отримали подарунки.
Закінчилась казка, та буде нова,
Ви лиш пам’ятайте чарівні слова:
У Новому році хай посмішки сяють
І лише щасливими діти бувають.
  Такими словами попрощалися Дід Мороз і Снігуронька зі своїми гостями, пообіцявши наступного року не менш цікаву та захоплюючу зустріч.

DSC_2496

2 4 5 6(1) 6 7(1)

9

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов